• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingContent Publisher
    Content Publisher
    Nowa
    Marketing
    Publicis Le Pont

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    branża IT

    Wordpress

    branża reklamowa

    sitecore

    AEM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Opis firmy

    Najlepszy partner cyfrowej transformacji. Dzięki sile Publicis Power of One oraz dostępowi do wiedzy i praktyk z Polski, Węgier i Czech, łączymy płynnie trzy centra kompetencyjne: Commerce & Production, Data & Technology oraz Content & Creativity. Dzięki połączonym kompetencjom dostarczamy kompleksowe rozwiązania biznesowe, technologiczne i komunikacyjne dla międzynarodowych klientów. Działamy na globalnych rynkach, tworząc strategie i materiały digitalowe dla takich marek jak Unilever, GSK, Microsoft, Barilla, Sanofi, NIVEA, Mondelez. Na każdym etapie i w każdym kanale gwarantujemy zaangażowanie oraz doświadczenie, a w efekcie spójność działań i wysoką jakość.

    • Współpraca z działem projektowym w zakresie opracowywania content.
    • Publikowanie contentu na stronach internetowych.
    • Kontrola jakości publikowanego contentu.
    • Raportowanie postępów prac i ewentualnych problemów technicznych.

    Kwalifikacje

    • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów dziennych i zaocznych
    • Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu stron internetowych.
    • Mile widziane doświadczenie zarządzaniu contentem w jakimkolwiek systemie CMS (Wordpress, AEM, Sitecore).
    • Uważność na szczegóły i doskonała organizacja pracy.
    • Dobra znajomość aktualnych trendów w obszarze digital.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.
    • Doświadczenie w branży reklamowej lub IT będą dodatkowym atutem.

    Dodatkowe informacje

    • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Bogata oferta szkoleń online we współpracy z renomowanymi partnerami rynkowymi.
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych projektach i programach rozwojowych.
    • Międzynarodowe środowisko pracy.
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, platforma świadczeń Nais, dodatek rekreacyjny, dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel itp.).
    • Wysoka elastyczność pracy.
    • Work Your World – możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home.
    • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole pełnym pozytywnej energii.

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.