PushAd jako jedna ze spółek Grupy AdNext specjalizuje się w personalizacji i automatyzacji stron internetowych, w ten sposób pomagamy e-commerce’om w osiąganiu większej sprzedaży, efektywniejszej lojalizacji klientów i lepszej komunikacji z użytkownikami.
Sprawdź, jacy jesteśmy i czy wyznawane przez nas wartości są spójne z tym, co ważne dla Ciebie!
Współpraca, czyli fundament – jesteśmy drużyną, gramy do jednej bramki! Z szacunkiem i otwartymi głowami słuchamy głosu każdej osoby
Odpowiedzialność, czyli szkielet organizacji – to nie ciężar, a przywilej. Dzięki niej mamy realny wpływ na firmę i swoją karierę
Zaangażowanie, czyli energia – napędza rozwój każdego i każdej z nas oraz firmy. Wychodzimy z inicjatywą, bo nam zależy na wspólnym sukcesie
Zaufanie, czyli powietrze – bez niego nie da się efektywnie współpracować. Wierzymy w siłę partnerskich relacji, ufamy wiedzy i umiejętnościom swoim i innych. Mikrozarządzanie to zło!
Odwaga, czyli światło – to nie brawura, a świadome działanie pozwalające nam osiągać niezwykłe efekty. Jesteśmy gotowi podejmować skalkulowane ryzyko i wychodzić poza utarte schematy
Ciekawość, czyli otwarte drzwi – jesteśmy gotowi na nowe i zawsze zadajemy pytania „dlaczego?”, „jak to działa?”, by lepiej rozumieć naszą pracę. Patrzymy w przyszłość z zaciekawieniem
- Budowanie i rozwijanie partnerstw biznesowych – od pierwszego kontaktu, przez negocjacje, aż po finalizację współpracy.
- Aktywne działania sprzedażowe – identyfikowanie i pozyskiwanie nowych klientów, inicjowanie kontaktów i rozwijanie relacji B2B.
- Rozszerzanie sprzedaży produktów – wspieranie wzrostu przychodów poprzez dopasowywanie oferty do potrzeb rynku i skalowanie skutecznych rozwiązań.
- Analiza rynku, konkurencji i trendów oraz współtworzenie nowej oferty produktowej – szukanie przestrzeni do rozwoju i generowanie pomysłów na nowe linie biznesowe.
- Współpraca z zespołami marketingu, produktu i technologii – wspólne planowanie i realizacja inicjatyw rozwojowych.
- Prowadzenie rozmów handlowych z partnerami oraz przygotowywanie ofert i umów.
- Monitorowanie wyników prowadzonych projektów i rekomendowanie działań optymalizacyjnych.
- Zarządzanie zespołem rozwoju biznesu – planowanie działań, wyznaczanie celów, mentoring.
- Masz minimum 3 lata doświadczenia w rozwijaniu biznesu, sprzedaży B2B lub tworzeniu oferty produktowej – najlepiej w branży IT, mediów lub marketingu.
- Umiesz sprzedawać – aktywnie docierasz do potencjalnych klientów, skutecznie prezentujesz wartość produktu i zamykasz proces sprzedaży.
- Potrafisz samodzielnie prowadzić rozmowy z partnerami, negocjować warunki i dowozić efekty.
- Umiesz spojrzeć na rynek strategicznie – analizujesz dane, szukasz potencjału i przekuwasz to na konkretne działania.
- Dobrze czujesz się w środowisku o szybkim tempie i dużej samodzielności.
- Swobodnie posługujesz się językiem angielskim w kontaktach biznesowych.
Czego możesz się spodziewać, dołączając do nas?
Jako Grupa jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, który tworzy sprzyjające środowisko do rozwoju, w którym dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie na co dzień i możemy korzystać z pakietu przyjemnych udogodnień:
- możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów oraz udział w programach rozwojowych:
- Brain to Brain (B2B) cykl wewnętrznych szkoleń międzyspółkowych (stacjonarnych i/lub on-line) dostępnych dla wszystkich pracowników,
- Open Door - niezależnie od spółki, w której pracujesz, możesz brać udział w pracach i projektach innych biznesów, dzięki zasadzie otwartych drzwi,
- dostęp do platformy grywalizacyjnej, za pomocą której poznajemy spółki grupy, wykonujemy zadania wspierające biznes, a za każdą aktywność otrzymujemy punkty, które wymieniamy na nagrody,
- firmową biblioteczkę, z przestrzenią do jej współtworzenia,
- Loyalty program, z którego skorzystasz po ukończeniu poszczególnych lat pracy
- benefity m.in. :
- opieka medyczna w EnelMed indywidualna i rodzinna,
- karta Fitsport,
- e-karty do sklepów i bony na szkolenia, w ramach wymiany punktów zdobytych na platformie grywalizacyjnej,
- dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego,
- dostęp do platformy wellbee,
- cykliczne integracje oraz wspólne celebracje,
- brak dress code'u,
- program rekomendacji pracowników - już od pierwszego dnia pracy możesz polecać swoich znajomych do pracy w dowolnej spółce Grupy i otrzymać za to atrakcyjny bonus finansowy,
- w piątki pracujemy do 15.00,
-
pracujemy w trybie hybrydowym.
- Spotkajmy się, by porozmawiać o naszej współpracy 😊