• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceSpecjalista ds. e-commerce
    Specjalista ds. e-commerce
    Marketing
    PZPO (Polonijny Zespół Placówek Oświatowych)

    Kraków
    2 028 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    sprzedaż B2C

    Optymalizacja Procesów

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    Od ponad dekady rozwijamy edukację, oferując platformy e-learningowe, kursy online oraz inne zaawansowane produkty cyfrowe, które wspierają uczniów na każdym etapie edukacji. Nasze rozwiązania ułatwiają naukę, angażują i motywują do zdobywania wiedzy w nowoczesny sposób. Działamy w obszarze nowoczesnej edukacji. Jesteśmy przekonani, że nauczanie dzieci wymaga nowych rozwiązań i my je tworzymy.

    Dążymy do tego, by być liderem alternatywnej edukacji w Polsce. Pracujemy zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia. Jesteśmy w kontakcie z polskimi uczniami z całego globu, z czego jesteśmy bardzo dumni. Tworzymy takie projekty jak:

    • Polskie Szkoły Internetowe Libratus,
    • Polonijka - Polonijna Szkoła Podstawowa,
    • Centrum Nauczania Domowego.
    • Do Kwadratu

    Chcesz dołączyć do firmy, która od 15 lat zmienia oblicze edukacji? Pasjonujesz się nowoczesnymi technologiami i sprzedażą produktów cyfrowych? Świetnie! Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. e - commerce, która pomoże nam kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla dzieci na całym świecie.

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa i zarządzanie sprzedażą produktów w sklepach internetowych.
    • Analiza i optymalizacja działań sprzedażowych w celu zwiększenia konwersji i maksymalizacji zysków,
    • Tworzenie atrakcyjnych ofert produktowych oraz dbanie o ich aktualność i konkurencyjność
    • Współpraca z działami Sprzedaży, Marketingu i Produktu w celu lepszego zrozumienia biznesu oraz osiągnięcia zyskownego wzrostu.
    • Monitorowanie ruchu na stronie, zachowań użytkowników, konwersji oraz innych kluczowych wskaźników efektywności (KPIs)
    • Bieżące raportowanie wyników i analiza efektów podejmowanych działań
    • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji;
    • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze sprzedaży e-commerce oraz proponowanie nowych rozwiązań.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży e- commerce, szczególnie w modelu B2C (marketplace).
    • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych.
    • Skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz inicjatywa w rekomendowaniu zmian.
    • Umiejętność optymalizacji i wdrażania nowych procesów.
    • Umiejętność definiowania zadań, wyznaczania celów i dążenia do ich realizacji.
    • Proaktywna postawa i szybka adaptacja do zmian;

    To oferujemy

    • Zapewniamy umowę dopasowaną do Twoich potrzeb - umowa o pracę/zlecenie/b2b,
    • Krótki łańcuch decyzyjny - nie jesteśmy korporacją :)
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu edukacyjnego,
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, na pewno się dogadamy - lubimy negocjacje :),
    • Dofinansowanie benefitów (Multisport, Medicover, Prywatne Ubezpieczenie),
    • Premie za zrealizowane cele,
    • Dużo swobody w podejmowaniu działań,
    • Pracę w polskiej, nowocześnie zarządzanej firmie z siedzibą w centrum Krakowa (ul. Szlak) w wymiarze całego etatu (stacjonarnie),

    Jeżeli posiadasz doświadczenie, uwielbiasz wyzwania i czujesz, że to idealna praca dla Ciebie - aplikuj! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

    2 028 - 2 788 USD

    Dowolna