Konsultant procesów biznesowych

65 - 120 PLNNetto za godzinę - B2B
Consulting

Konsultant procesów biznesowych

Consulting

Świeradowska 47, Warszawa

Qmatch Consulting Sp. z o.o.

Niepełny etat
B2B
Specjalista / Mid
Praca w pełni zdalna
65 - 120 PLN
Netto za godzinę - B2B

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel
Microsoft Office PowerPoint
Slack
BPMN
analiza

Znajomość języków

Polski: C2
Angielski: B1

Opis stanowiska

Dołącz do Qmatch Consulting i pomóż właścicielom firm odzyskać kontrolę i czas!

W Qmatch Consulting specjalizujemy się w porządkowaniu chaosu w polskich firmach rodzinnych i właścicielskich – tam, gdzie procesy zderzają się ze skalą, a Właściciel jest "obłożony robotą". Nasz konsultant to partner dla Właściciela, który przekłada wizję w sprawne, skalowalne procesy i skuteczną strukturę. Poszukujemy Konsultanta / Analityka Procesów Biznesowych, który rozumie, że za każdym wykresem BPMN stoi człowiek i jego biznes, a zmiana musi być praktyczna i akceptowalna dla MŚP.


Kogo szukamy?


Osoby, która:

  • Potrafi przekształcić chaotyczną rzeczywistość w logiczne i sprawne procedury.

  • Ma intuicję biznesową i rozumie wyzwania Właścicieli MŚP (brak czasu, samotność w decyzjach, brak doświadczenia menedżerskiego).

  • Nie boi się pracy u podstaw – od mapowania po realne wdrożenie i dopilnowanie, że działa.

  • Rozumie, że za każdym wykresem BPMN stoi człowiek i jego biznes, a zmiana musi być praktyczna i akceptowalna dla specyfiki MŚP


Poszukujemy osoby do stałej współpracy na pełen etat lub części etatu/współpracy projektowej. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych Konsultantów (4-10 lat doświadczenia), jak i na osoby z mniejszym stażem, ale o wyjątkowo silnych kompetencjach analitycznych i głodzie rozwoju w doradztwie biznesowym.


Niezbędne:


  • Praktyczna znajomość notacji BPMN (modelowanie, analiza, optymalizacja procesów).

  • Doświadczenie w mapowaniu i optymalizacji procesów biznesowych w środowisku non-IT (handel, produkcja, usługi).

  • Umiejętność prowadzenia wywiadów, warsztatów i pracy bezpośrednio z Właścicielami, Prezesami i Kluczowymi Interesariuszami (często to jedna i ta sama osoba).

  • Wysoka kultura osobista i zdolność do zarządzania zmianą w firmach prywatnych.

  • Samodzielność w planowaniu, zarządzaniu projektami i pracą w trybie zdalnym.


Mile widziane:


  • Doświadczenie na stanowisku konsultanta zewnętrznego (lub wewnętrznego) w firmach MŚP.


Oferujemy:


  • Praca, która ma realne znaczenie – pomagasz Właścicielom zyskać czas i spokój, a ich firmom – skalę.

  • Bezpośrednia praca z Właścicielami firm, dająca szybką i szeroką wiedzę biznesową.

  • Dostęp do zróżnicowanych branż i modeli biznesowych MŚP.

  • Atrakcyjny system premiowy – Twoja premia może wynosić do 100% wynagrodzenia podstawowego za sukcesywnie zamknięte projekty (dzielisz się sukcesem).

  • Różnorodność projektów i możliwość intensywnego rozwoju.

  • Współpraca z doświadczonym zespołem.

  • Elastyczne godziny pracy w trybie projektowym (liczy się efekt, a nie godziny przy biurku).

• Praca w trybie zdalnym z koniecznością wyjazdów do klientów.

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel
Microsoft Office PowerPoint
Slack
BPMN
analiza

Znajomość języków

Polski: C2
Angielski: B1

Lokalizacja biura

Oferta dodana: 29.10.2025

Konsultant procesów biznesowych

65 - 120 PLNNetto za godzinę - B2B
Podsumowanie oferty

Konsultant procesów biznesowych

Świeradowska 47, Warszawa

Qmatch Consulting Sp. z o.o.

65 - 120 PLNNetto za godzinę - B2B
Aplikując zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że administratorem danych jest Qmatch Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świeradowska 47 (dalej jako "administrat... WięcejThis site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.