• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInneTajemniczy klient w banku
    Tajemniczy klient w banku
    Nowa
    Inne
    QUALITY

    101 - 240 USDNetto miesięcznie - B2B
    91 - 172 USDNetto miesięcznie - UoD
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    praca przy komputerze

    praca zdalna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

    Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu! Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 2 godziny pracy.

    Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja obsługi klienta, komfortu użytkowania strony oraz przejście procesu zakładania kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta są darmowe, ponieważ nie są one w pełni funkcjonalne oraz nie można na nich wykonywać operacji finansowych, co jest zawarte w umowie o dzieło. Zakładane są na własne dane, które przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

    Obowiązki:

    • Krótka rozmowa z obsługą klienta,
    • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe,
    • Aktywacja dostępu do konta,
    • Przetestowanie funkcjonalności na koncie wg instrukcji
    • Wykonanie ankiety - spisanie własnych doświadczeń wg określonego schematu.

    Wymagania:

    • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu,
    • Zamieszkanie na terminie Polski,
    • Samodzielna organizacja pracy,
    • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

    Oferujemy:

    • 360 zł – za wykonanie badania podstawowego,
    • 680 zł – za wykonanie badania rozszerzonego,
    • 950 zł netto – dla osób posiadających firmę (kontrakt B2B),
    • Kontakt B2B lub umowę o dzieło,
    • Stała współpraca – 20 badań w miesiącu,
    • Elastyczny grafik – wykonywanie badania o dowolnej porze dnia,
    • Certyfikat Tajemniczego Klienta – potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku.
    Wszystkie ofertyWarszawaInneTajemniczy klient w banku
    101 - 240 USD

    B2B

    91 - 172 USD