• Wszystkie ofertyGdyniaInżynieriaElektronikaTechnik elektronik - zestrajacz
    Technik elektronik - zestrajacz
    Inżynieria
    Radmor

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne

    przyrządy pomiarowe

    praca w zespole

    Mile widziane

    SEP

    język angielski

    łączność radiowa

    Opis stanowiska

    Pracując na tym stanowisku staniesz się częścią zespołu wydziału montażu finalnego, gdzie czynnie będziesz współuczestniczył w montażu podzespołów, wyrobów oraz osprzętu.

    Oczekujemy od Ciebie

    • wykształcenia średniego technicznego (elektronika lub pokrewne)
    • umiejętności wykonywania prac związanych u uruchamianiem i strojeniem układów elektronicznych (pomiary, diagnostyka na podstawie schematów ideowych)
    • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. woltomierz, oscyloskop, analizatory)
    • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
    • dokładności, dbałości o jakość wykonywanej pracy
    • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w organizacji pracy

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość zagadnień łączności radiowej
    • uprawnienia SEP do 1kV
    • podstawowa znajomość języka angielskiego - umożliwiająca rozumienie komunikatów w oprogramowaniu i przyrządach

    Praca i rozwój

    • finansujemy Twoje szkolenia
    • partycypujemy w kosztach nauki na studiach I, II i III stopnia oraz studiach podyplomowych
    • jasno definiujemy Twoje obowiązki
    • umożliwiamy Ci pracę w otoczeniu nowoczesnego i zróżnicowanego wyposażenia technicznego
    • wymieniamy się wiedzą techniczną

    Work-life balance

    • elastyczny czas pracy, możliwy do dostosowania do życia prywatnego
    • u nas idziesz na dwutygodniowy urlop i nie martwisz się pracą
    • niekorporacyjna atmosferę, brak dress code’u
    • wolne weekendy

    Pakiet benefitów

    • dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia medycznego, aktywności sportowej i kulturalnej
    • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twoich dzieci
    • platforma do doskonalenia języków obcych
    • praca w siedzibie firmy w Gdyni, do której dotrzesz SKM (250 metrów od wejścia na teren firmy), komunikacją miejską (przystanek kilka kroków od wejścia), autem (mieścimy się tuż przy zjeździe z Estakady i mamy dla Ciebie darmowy parking), rowerem (do Twojej dyspozycji jest szatnia z prysznicem, wiata rowerowa, parkingi rowerowe)
    • do dyspozycji jest pokój rekreacyjny (z tenisem stołowym, bilardem, piłkarzykami, konsolą)

    Wszystkie ofertyGdyniaInżynieriaElektronikaTechnik elektronik - zestrajacz