• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaKoordynator/Kierownik Projektu
    Koordynator/Kierownik Projektu
    Nowa
    Finanse
    RARS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    RARS

    RARS

    Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych jest polską agencją wykonawczą podlegającą pod Prezesa Rady Ministrów. RARS dba o zapewnienie strategicznych rezerw produktów żywnościowych, medycznych i technicznych oraz zapasów paliw nie tylko w czasie pokoju, ale przede wszystkim na wypadek konfliktu zbrojnego, zagrożenia zdrowia publicznego, klęski żywiołowej lub innej sytuacji kryzysowej. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za gromadzenie i nadzór rezerw strategicznych oraz zapasów paliw, ale także za ich cykliczną wymianę i konserwację, aby zachować najwyższy standard zasobów.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dołącz do Działu Współpracy Międzynarodowej

    Kogo szukamy

    • Szukamy osoby na stanowisko Koordynator/Kierownik Projektu
    • Chcemy zatrudnić jedną osobę na pełen etat

    Jaki jest adres miejsca pracy?

    • Miejsce pracy to Centrala RARS, ul. Stawki 2 B, 00-193 Warszawa

    Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:

    • Analizowanie potencjalnych źródeł dofinansowania możliwych do pozyskania przez RARS.
    • Przygotowywaniu i składaniu dokumentacji związanej z pozyskaniem dofinansowania przez RARS.
    • Prowadzenie/koordynacja projektów.
    • Rozliczanie przyznanych RARS grantów.
    • Współpraca z właściwymi komórkami RARS w związku z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie, realizacją i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych.
    • Przygotowywanie informacji, raportów, analiz związanych z realizowanymi w ramach umowy zadaniami.
    • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji do kontroli projektów.
    • Obsługa kontroli projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym ze środków UE.

    Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z programów ramowych Unii Europejskiej np. Horyzont 2020, Horyzont Europa, LIFE.
    • Znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE, w tym w ramach Unijnego Mechanizmu Ochrony Ludności.
    • Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu funduszy UE.
    • Podstawowa znajomość zagadnień administracyjno-księgowych.
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.
    • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.
    • Praktyczna znajomość portalu Funding & Tender w zakresie dotyczącym składania wniosków o dofinansowanie oraz obsługi administracyjno-finansowej projektów.
    • Bardzo dobra znajomość Excela.
    • Dbałość o szczegóły i skrupulatność w pracy.
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi zespołami w organizacji.
    • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów pod presją czasu

    Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:

    • Wykształcenie wyższe na kierunku Zarządzanie / Ekonomia / Finanse / Rachunkowość / Europeistyka / Stosunki Międzynarodowe / Prawo.
    • Doświadczenie w obszarze zamówień publicznych.
    • Doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.
    • Samodzielne rozliczanie projektów unijnych i przygotowywanie wniosków o dofinansowanie.

    Sprawdź co oferujemy:

    1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    2. Premie uzależnione od wyników pracy.
    3. Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych RARS.
    4. Dostęp do platformy językowej oraz innych platform edukacyjnych.
    5. Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki medycznej.
    6. Preferencyjne warunki w PZU Sport.
    7. Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
    8. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
    9. dodatek świąteczny.

    Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty

    1. Życiorys (CV).
    2. Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Gdzie złożyć dokumenty?

    Dokumenty należy składać w terminie do: 31.10.2024 (decyduje data wpływu oferty do Agencji) koniecznie z dopiskiem na CV oraz kopercie / w temacie wiadomości e-mail: „Ogłoszenie nr RARS 71/Z/DW/10/24”:

    • poprzez formularz:
    • elektronicznie przez przycisk aplikuj
    • drogą pocztową na adres:

    Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

    ul. Stawki 2B

    00-193 Warszawa

    • osobiście w siedzibie RARS w godzinach 7.30-15.30, Recepcja V piętro.

    Informujemy, że w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych stosowane są przepisy o sygnalistach, więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Sygnaliści

    Kto przetwarza moje dane osobowe i na jakich zasadach?

    Klauzula informacyjna dla osób kandydatów do pracy w RARS

    1.Administrator

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (dalej: RARS), ul. Stawki 2B, 00-193 Warszawa, jako pracodawca, za którego czynności  z zakresu prawa pracy dokonuje Prezes RARS.

    2.Inspektor ochrony danych

    Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez Prezesa RARS inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:

    • Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych, ul. Stawki 2B, 00-193 Warszawa;
    • e-mail: iod@rars.gov.pl

    3.Cel i podstawy przetwarzania

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy [1] będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego [2].

    Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda [3] na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

    4.Odbiorcy danych osobowych

    Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi RARS zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych   wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.

    5.Okres przechowywania danych

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane nie dłużej, niż do zakończeniu naboru, a w przypadku zatrudnienia osoby, której dane osobowe dotyczą – przez okres ustalony powszechnymi przepisami prawa pracy.

    6.Prawa osób, których dane dotyczą

    Mają Państwo prawo do:

    • dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    • sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    • ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    • usunięcia danych osobowych;
    • wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2,  00 - 193 Warszawa).

    7.Informacja o wymogu podania danych

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest  niezbędne, aby uczestniczyćw postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaKoordynator/Kierownik Projektu