Oferty
Digital Designer – Kreowanie Reklam i Landing Pages
Design

6 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

design

Canva

tworzenie animacji

Figma

tworzenie grafik

Mile widziane

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

HTML

CSS

JavaScript

Opis stanowiska

Research.com zaprasza Cię do udziału w wyjątkowym projekcie! Razem z nami możesz wpłynąć na rozwój globalnej edukacji online i firm technologicznych, realizując innowacyjny projekt, oparty na sztucznej inteligencji i machine learningu.

Szukamy wsparcia projektowego w zakresie 50-80 godzin miesięcznie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowywanie reklam kreatywnych na potrzeby kampanii marketingowych
  • Tworzenie landing page wspierających kampanie reklamowe. Przeprowadzenie pełnego procesu od designu do deployu
  • Tworzenie nowych projektów graficznych dla desktop i mobile
  • Praca na rzecz przygotowywania materiałów pod kątem dystrybucji na różnych platformach
  • Udział w spotkaniach online
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkcję treści

Szukamy osoby, która:

  • Ma min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie wyżej wymienionych zadań
  • Ma doświadczenie w pracy z Agencjami Digitalowymi
  • Szybko przyswaja wiedzę i lubi się rozwijać
  • Zna środowisko pracy w Figma, Canva i podobne narzędzia

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Praca w modelu freelance lub pół etatu B2B
  • Środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
  • Pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia

  • Wpisujesz się w minimalne kryteria ww. profilu osoby, której szukamy (jeśli jesteś bardziej doświadczony/a - nie rezygnuj, jesteśmy otwarci!)
  • Umiesz zarządzać sobą w czasie i priorytetyzować zadania
  • Dobrze odnajdujesz się w nowych technologiach

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

6 000 - 10 000 PLN

B2B