• Wszystkie ofertyPoznańDesignGrafikaDigital Designer – Kreowanie Reklam i Landing Pages
    Digital Designer – Kreowanie Reklam i Landing Pages
    Design
    Research.com

    1 521 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    design

    Canva

    tworzenie animacji

    Figma

    tworzenie grafik

    Mile widziane

    Adobe Photoshop

    Adobe Illustrator

    HTML

    CSS

    JavaScript

    Opis stanowiska

    Research.com zaprasza Cię do udziału w wyjątkowym projekcie! Razem z nami możesz wpłynąć na rozwój globalnej edukacji online i firm technologicznych, realizując innowacyjny projekt, oparty na sztucznej inteligencji i machine learningu.

    Szukamy wsparcia projektowego w zakresie 50-80 godzin miesięcznie.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Przygotowywanie reklam kreatywnych na potrzeby kampanii marketingowych
    • Tworzenie landing page wspierających kampanie reklamowe. Przeprowadzenie pełnego procesu od designu do deployu
    • Tworzenie nowych projektów graficznych dla desktop i mobile
    • Praca na rzecz przygotowywania materiałów pod kątem dystrybucji na różnych platformach
    • Udział w spotkaniach online
    • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkcję treści

    Szukamy osoby, która:

    • Ma min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie wyżej wymienionych zadań
    • Ma doświadczenie w pracy z Agencjami Digitalowymi
    • Szybko przyswaja wiedzę i lubi się rozwijać
    • Zna środowisko pracy w Figma, Canva i podobne narzędzia

    Co oferujemy?

    • Możliwość pracy w pełni zdalnej
    • Praca w modelu freelance lub pół etatu B2B
    • Środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
    • Pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia

    • Wpisujesz się w minimalne kryteria ww. profilu osoby, której szukamy (jeśli jesteś bardziej doświadczony/a - nie rezygnuj, jesteśmy otwarci!)
    • Umiesz zarządzać sobą w czasie i priorytetyzować zadania
    • Dobrze odnajdujesz się w nowych technologiach

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Wszystkie ofertyPoznańDesignGrafikaDigital Designer – Kreowanie Reklam i Landing Pages
    1 521 - 2 535 USD

    B2B