• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaJunior Graphic Designer / Płatny staż - 1/2 etatu
    Junior Graphic Designer / Płatny staż - 1/2 etatu
    Design
    Result Media Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 014 - 1 267 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    design

    Canva

    kreatywność

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    Adobe Illustrator

    dobra organizacja pracy

    Adobe InDesign

    Figma

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko początkującego Junior Graphic Designera lub ambitnego Stażysty w opcji płatnej!

    Studiujesz? Nie ma problemu! Szukamy na 1/2, 3/4 lub na pełny etat - do ustalenia.

    Poszukujemy osoby do pracy stacjonarnej w naszym biurze - Warszawa Wilanów.

    Jesteś osobą ambitną, dokładną i chcesz się rozwijać?

    Sprawdź, czy to ogłoszenie jest dla Ciebie:

    Twoje zadania:

    • tworzenie ciekawych projektów graficznych pod okiem doświadczonych grafików,
    • przygotowanie kreacji graficznych do systemów reklamowych (Google Ads, Facebook Ads, system RTB),
    • tworzenie grafik do mailingów i na strony www.

    Oczekujemy:

    • chociaż niewielkiego doświadczenia w digital design (dodatkowym atutem będzie staż/praca w dziale marketingu lub agencji mediowej),
    • posiadania portfolio (dołącz koniecznie link do swojego CV),
    • gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w biurze na warszawskim Wilanowie,
    • znajomość programów z pakietu Adobe,
    • poczucie estetyki i tworzenia kreatywnych projektów,
    • terminowość, skrupulatność i zaangażowanie w realizowane projekty,
    • dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • miłą, przyjazną i niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w innowacyjnej agencji z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
    • stabilną pracę w trybie stacjonarnym z opcją wykorzystania kilku dni pracy zdalnej,
    • duży przekrój ciekawych i rozwojowych projektów, co pozwala szybko zdobyć wartościowe doświadczenie,
    • ogromną swobodę w działaniu, wdrażaniu nowych pomysłów, eksperymentowaniu,
    • szkolenia z zakresu web design, UX, digital marketing,
    • udział w konferencjach branżowych, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie reklamy internetowej,
    • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
    • pakiet Multisport.

    Zacznij swoją przygodę razem z nami!

    Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaJunior Graphic Designer / Płatny staż - 1/2 etatu
    1 014 - 1 267 USD

    Dowolna