• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BCustomer Success Manager
    Customer Success Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    Rittal

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    praca w grupie

    proces sprzedaży

    priorytetyzacja

    sprzedaż

    Mile widziane

    CRM

    Microsoft 365

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis

    Poszukujemy wysoce zmotywowanej i zorientowanej na klienta osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Customer Success Manager. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami. Twoim celem będzie zapewnienie, że klient osiąga sukcesy dzięki naszym produktom i usługom. Niezbędna do tego jest niezawodna obsługa klienta począwszy od zapytania ofertowego do dostawy towarów, taka, która utrzyma wysoki poziom zadowolenia klientów.

    Twój zakres obowiązków

    • Onboarding nowych klientów i szkolenia
    • Monitorowanie wykorzystania produktów i usług przez klienta
    • Rozwiązywanie problemów i udzielanie wsparcia
    • Regularne komunikowanie się z klientem w celu zapewnienia jego sukcesu
    • Identyfikacja możliwości up-sellingu i cross-sellingu na bazie potrzeb klienta
    • Przygotowywanie ofert i sprawdzanie ich statusu
    • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP i generowanie dokumentów sprzedażowych
    • Uaktualnianie danych w systemie CRM

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie techniczne
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Miły głos, wysoka kultura osobista
    • Pozytywne nastawienie
    • Umiejętność podejmowania inicjatywy w kontakcie z Klientem
    • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość szaf sterowniczych
    • Znajomość programu SAP

    To oferujemy

    • Pracę w zgranym i współpracującym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą
    • Praca stacjonarna przez minimum sześć miesięcy w biurze w Warszawie, później możliwa jest praca zdalna

    Benefity

    • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Dopłaty do edukacji
    • Dopłaty do zajęć sportowych