• Wszystkie ofertyKatowiceLogistykaKierowcaDostawca - Katowice
    Dostawca - Katowice
    Logistyka
    RTV EURO AGD

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    DOSTAWCA

    Ruszamy razem?

    Dołącz do #teamEURO!

    Zadbaj o transport i dostawy do naszych klientów.

    Jako DOSTAWCA zajmij się:

    ·       realizacją harmonogramu dostaw sprzętu AGD i RTV (rozładunek / załadunek),

    ·       profesjonalną obsługą klienta z zachowaniem wysokich standardów jakości,

    ·       troską o stan techniczny powierzonego sprzętu na czas transportu i dostawy (kontrola jakościowa i ilościowa).

    W pracy przyda Ci się:

    ·       wysoka kultura osobista, rzetelność i zaangażowanie,

    ·       gotowość do pracy fizycznej w ramach 10 lub 12-godzinnego dnia pracy,

    ·       a jeśli dodatkowo posiadasz prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych – witaj w EURO J

    Zyskaj:

    ·       stabilne i pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

    ·       dwuskładnikowe wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia za wyniki,

    ·       nagrodę finansową za najlepsze wyniki – co roku najlepsi otrzymują nagrodę finansową

    za osiąganie najlepszych wyników,

    ·       pakiet benefitów (opieka medyczna za 1 zł, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w klubach sportowych i wiele innych),

    ·        pracę, w której każdy dzień jest inny, a dobra atmosfera to fakt– jesteśmy bardzo zgranym teamem, sam się o tym przekonasz,

    ·       program wdrożenia, który ułatwi Ci osiąganie wymarzonych wyników,

    ·       pracę 4 dni w tygodniu – abyś miał czas dla siebie i dla swojej rodziny,

    ·       bardzo atrakcyjną nagrodę finansową za polecanie do pracy znajomych.

    Każdy powód jest dobry, aby zaaplikować i dołączyć do #teamEURO!