• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKierowcaRTV EURO AGD - Dostawca kat. B, Sokołów, k. Janek
    RTV EURO AGD - Dostawca kat. B, Sokołów, k. Janek
    Logistyka
    RTV EURO AGD

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Ruszamy razem? Dołącz do #teamEURO!

    Zadbaj o transport i dostawy do naszych klientów. Jako DOSTAWCA zajmij się:

    • realizacją harmonogramu dostaw sprzętu AGD i RTV (rozładunek / załadunek),
    • profesjonalną obsługą klienta z zachowaniem wysokich standardów jakości,
    • troską o stan techniczny powierzonego sprzętu na czas transportu i dostawy (kontrola jakościowa i ilościowa).

    W pracy przyda Ci się:

    • wysoka kultura osobista, rzetelność i zaangażowanie,
    • gotowość do pracy fizycznej w ramach 10 lub 12-godzinnego dnia pracy,
    • a jeśli dodatkowo posiadasz prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych – witaj w EURO

    Zyskaj:

    • stabilne i pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
    • premię gwarantowaną przez okres min. 2 pełnych miesięcy od daty zatrudnienia
    • dwuskładnikowe wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia za wyniki,
    • nagrodę finansową za najlepsze wyniki – co roku najlepsi otrzymują nagrodę finansową za osiąganie najlepszych wyników,
    • pakiet benefitów (opieka medyczna za 1 zł, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w klubach sportowych i wiele innych),
    • pracę, w której każdy dzień jest inny, a dobra atmosfera to fakt– jesteśmy bardzo zgranym teamem, sam się o tym przekonasz,
    • program wdrożenia, który ułatwi Ci osiąganie wymarzonych wyników,
    • pracę 4 dni w tygodniu – abyś miał czas dla siebie i dla swojej rodziny,
    • bardzo atrakcyjną nagrodę finansową za polecanie do pracy znajomych.

     Każdy powód jest dobry, aby zaaplikować i dołączyć do #teamEURO!

    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKierowcaRTV EURO AGD - Dostawca kat. B, Sokołów, k. Janek