• Wszystkie ofertyTarnówInżynieriaMotoryzacjaKierownik Serwisu Samochodowego
    Kierownik Serwisu Samochodowego
    Nowa
    Inżynieria
    SALES HR

    Tarnów
    3 042 - 3 549 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kierownik

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jeden z serwisów samochodowych w Tarnowie

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie pracą zespołu mechaników i doradców serwisowych
    • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad procesami serwisowymi
    • Monitorowanie efektywności pracy serwisu i zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług
    • Dbanie o realizację wskaźników efektywności (KPI)
    • Budowanie relacji z klientami oraz dbanie o ich zadowolenie
    • Optymalizacja kosztów oraz kontrola budżetu serwisu
    • Wdrażanie i monitorowanie procedur jakościowych i bezpieczeństwa
    • Raportowanie wyników serwisu do zarządu

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w serwisie samochodowym
    • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej, w tym nowych technologii i trendów
    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonała organizacja pracy
    • Zorientowanie na cele i wyniki
    • Wysokie standardy obsługi klienta i umiejętności interpersonalne
    • Znajomość systemów informatycznych wspierających pracę serwisów (np. DMS, CRM)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe : podstawa + premia, średnio 12 000 PLN brutto / miesięcznie
    • dodatkowe premie kwartalne
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

    Wszystkie ofertyTarnówInżynieriaMotoryzacjaKierownik Serwisu Samochodowego
    3 042 - 3 549 USD