• Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaOffice Manager z j.angielskim
    Office Manager z j.angielskim
    Praca biurowa
    SALES HR

    Gdańsk
    2 281 - 3 042 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    English

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest gdański oddział amerykańskiej firmy.

    Zakres obowiązków

    • nadzorowanie codziennej pracy biura
    • zarządzanie wydatkami biura
    • wsparcie dyrektora zarządzającego w bieżących działaniach ad-hoc dotyczącej bieżącej działalności
    • współpraca z centralą w USA w uzgadnianiu wydatków, płatności
    • rezerwacja biletów służbowych i koordynacja podróży w tym wsparcie w razie ewentualnych problemów
    • wsparcie klientów, pracowników w bieżących kwestiach administracyjnych

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie na stanowisku Office Managera min 4 lata
    • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (C1), codzienny kontakt z centralą w USA
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie, ustalania priorytetów
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, planistyczne
    • duża samodzielność, proaktywność
    • przywiązywanie wagi do szczegółów
    • wysoko rozwinięte umiejętności personalne

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe : 9 000 - 12 000 PLN brutto, umowa o pracę
    • praca od poniedziałku do piątku w biurze w Gdańsku
    • ciekawy charakter realizowanych zadań w globalnej firmie z USA

    Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaOffice Manager z j.angielskim
    2 281 - 3 042 USD