• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingProduct Management Specialist with English (FMCG)
    Product Management Specialist with English (FMCG)
    Marketing
    SALES HR

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    product management

    English

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest zagraniczny oddział międzynarodowej firmy działającej w Gdańsku.

    Zakres obowiązków

    • Wsparcie zespołu zarządzania produktami w codziennych zadaniach administracyjnych.
    • Pomoc w przygotowywaniu i utrzymaniu dokumentacji produktowej
    • Koordynacja z wewnętrznymi działami, takimi jak Marketing, Sprzedaż i Łańcuch Dostaw, aby zapewnić terminowe i dokładne wprowadzenie nowych produktów oraz aktualizacje
    • Przeprowadzanie badań rynkowych i analiz w celu wspierania inicjatyw rozwoju i doskonalenia produktów
    • Wsparcie w zarządzaniu danymi produktowymi w systemach firmy, zapewniając ich dokładność i kompletność
    • Skuteczna komunikacja z interesariuszami w języku angielskim, dostarczanie niezbędnych informacji i aktualizacji
    • Pomoc w przygotowywaniu raportów, prezentacji i innych materiałów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Uczestnictwo w projektach międzydziałowych oraz wsparcie zespołu zarządzania produktami w różnych zadaniach ad hoc.

    Poszukiwane kompetencje

    • Biegła znajomość angielskiego (C1)
    • Poprzednie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produktem (jeśli w sektorze FMCG - będzie to dodatkowy atut)
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły, świetne umiejętności interpersonalne
    • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole w dynamicznym środowisku.
    • Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
    • Analityczne podejście i umiejętność prowadzenia badań oraz analizowania danych.
    • Chęć nauki i adaptacji do nowych zadań i wyzwań.

    Oferujemy

    • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
    • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
    • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
    • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
    • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
    • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych firm tego typu

    Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingProduct Management Specialist with English (FMCG)