• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. sprzedaży i prezentacji rozwiązań online
    Specjalista ds. sprzedaży i prezentacji rozwiązań online
    Sprzedaż
    SALES HR

    Warszawa
    2 535 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    online

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w branży rozwiązań online dla firm

    Zakres obowiązków

    • prowadzenie spotkań online z klientami (firmy działające w branży deweloperskiej) polegające na prezentacji systemu
    • doradztwo nt. wyboru odpowiedniej wersji, przeprowadzenie klienta po możliwościach systemu
    • prowadzenie webinarów
    • finalizowanie współpracy poprzez sprzedaż doradczą

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania : najlepiej programów typu CRM, programów księgowych min 2 lata
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
    • prokliencka postawa, empatia, lekkość w pokazywaniu możliwości systemu
    • umiejętność finalizacji prezentacji

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe oparte o B2B, podstawa 10 000 - 12 000 PLN + VAT
    • dodatkowe comiesięczne prowizje, 2 000 PLN za każde skuteczne przeprowadzenie prezentacji kończące się umową, możliwe kilka umów miesięcznie
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • komfortowo urządzone biuro w Warszawie
    • pracę w kameralnej atmosferze w stabilnej firmie

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. sprzedaży i prezentacji rozwiązań online
    2 535 - 3 042 USD

    B2B