• Wszystkie ofertyKędzierzyn-KoźleHRPayrollSpecjalistka ds. kadr i płac (firma produkcyjna)
    Specjalistka ds. kadr i płac (firma produkcyjna)
    HR
    SALES HR

    Kędzierzyn-Koźle
    1 774 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    payroll

    kadry

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma produkcyjna

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, itd.)
    • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, świadczeń oraz sporządzanie list płac
    • Rozliczanie składek ZUS, podatków oraz przygotowywanie deklaracji PIT
    • Nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i absencji pracowników
    • Wsparcie w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków dochodowych
    • Monitorowanie zmian w przepisach oraz wdrażanie ich w praktyce
    • Udział w procesach rekrutacyjnych i wdrażanie nowych pracowników

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej)
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
    • Umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz obsługi systemów kadrowo-płacowych
    • Znajomość programów do zarządzania kadrami (np. Symfonia, Enova) będzie dodatkowym atutem
    • Skrupulatność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość
    • Wysokie kompetencje interpersonalne i umiejętność współpracy w zespole

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN brutto
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • Możliwość po okresie wdrożenia pracy hybrydowej : 3 dni biuro, 2 dni zdalnie

    Wszystkie ofertyKędzierzyn-KoźleHRPayrollSpecjalistka ds. kadr i płac (firma produkcyjna)
    1 774 - 2 028 USD