• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPublic RelationsJunior PR Specialist
    Junior PR Specialist
    Nowa
    Marketing
    SAROTA PR

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    budowanie relacji

    PR/public relations

    komunikatywność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy zespołem specjalistów public relations i digital communication w branży nowych technologii. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny IT, producenci oprogramowania i elektroniki użytkowej, m.in.: Philips, Sonos, Netatmo, Eaton i Sophos. Mamy na swoim koncie prestiżowe nagrody branżowe, takie jak: Złote Spinacze, SABRE Awards oraz wyróżnienie od firmy Forrester Research. Na co dzień używamy naszych autorskich narzędzi, uhonorowanych pierwszym miejscem w globalnym hackathonie Microsoft.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która na stanowisku Junior PR Specialist w dziale B2B odpowiedzialna będzie przede wszystkim za następujące zadania:

    • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami
    • tworzenie i aktualizacja baz mediów
    • redagowanie i dystrybucja materiałów prasowych
    • bieżący kontakt z klientem
    • organizacja wydarzeń dla mediów oraz projektów specjalnych

    Oferujemy:

    • ambitną i rozwojową pracę dla zagranicznych klientów w międzynarodowym środowisku
    • możliwość wymiany doświadczeń w kreatywnym i profesjonalnym zespole
    • pracę w partnerskiej atmosferze opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu
    • możliwość specjalizacji w PR dla prężnie działającej i dynamicznie rosnącej branży IT
    • niezwykle przyjazną atmosferę w firmie (zobacz nas na http://instagram.com/sarotapr)
    • pracę w formie hybrydowej. Każde stanowisko pracy w naszym biurze w Krakowie jest wyposażone w biurko z regulowaną wysokością, ergonomiczny fotel i dodatkowe monitory
    • indywidualny budżet szkoleniowy, w tym dofinansowanie studiów podyplomowych
    • program rozwoju talentów Gallupa prowadzony przez certyfikowanego coacha mocnych stron

    Wymagania:

    • 1-2 lata doświadczenia w PR lub dziennikarstwie, mile widziane w branży IT
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – mówienie i pisanie w języku angielskim przychodzi Ci z łatwością (warunek konieczny)
    • zainteresowanie nowymi technologiami i zagadnieniami z branży IT
    • rozumienie zagadnień public relations – wiesz, czym się różni PR od reklamy
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji – preferujesz rozmowę telefoniczną nad wiadomość SMS
    • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów – potrafisz pisać ciekawie, a równocześnie prosto i zrozumiale
    • doskonała organizacja pracy - zawsze doprowadzasz sprawy do końca
    • entuzjazm i zaangażowanie – jeżeli za coś się zabierasz, to robisz to na 100%, biorąc odpowiedzialność za rezultaty.

    Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, zapraszamy do aplikowania!