• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsSpecjalista / Specjalistka ds. kontaktu z mediami
    Specjalista / Specjalistka ds. kontaktu z mediami
    Nowa
    Marketing
    Caritas

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    język angielski

    PR/public relations

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu i będzie wspierać nasze działania medialne Caritas Polska. Jeśli lubisz rozmawiać z dziennikarzami oraz tworzyć newsy – to stanowisko jest dla Ciebie. Będziesz pracować w naszym biurze w Warszawie, czasem ruszysz w teren by nagrać najciekawsze historie o pomaganiu.

    Twój zakres obowiązków:

    • wspieranie działań medialnych w Caritas Polska;
    • bieżąca współpraca z mediami oraz aktywna dywersyfikacja i rozwój partnerów medialnych;
    • współpraca z dziennikarzami, mediami krajowymi i zagranicznymi, partnerami organizacji;
    • pozyskiwanie i prowadzenie patronów medialnych;
    • współpraca przy tworzeniu bieżących materiałów promocyjnych (prezentacje, newsy, wywiady itp.);
    • organizacja konferencji prasowych, śniadań prasowych, briefingów;
    • tworzenie agend wejść medialnych;
    • tworzenie raportów medialnych;
    • tworzenie scenariuszy wydarzeń promocyjnych;
    • udzielanie wywiadów.

    Nasze wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie zawodowe przy współpracy z mediami;
    • bardzo dobra znajomość j. polskiego (min.B2);
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min.B2);
    • lekkie pióro;
    • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • dokładność, skuteczność w działaniu, nastawienie na osiągnięcie celu;
    • kreatywność i otwartość na pozyskiwanie nowych partnerów.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00);
    • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce;
    • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
    • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
    • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (obok stacji metra: Rondo Daszyńskiego).

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsSpecjalista / Specjalistka ds. kontaktu z mediami