• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta - Sales Advisor
    Doradca Klienta - Sales Advisor
    Nowa
    Sprzedaż
    Selene Materace

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    profesjonalna obsługa

    aktywna sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    Aktualnie szukamy dynamicznych, energicznych i ambitnych handlowców, którzy dołączą do naszych zespołów, w salonach w Warszawie i Poznaniu. Jeśli masz pasję do obsługi klienta i jesteś komunikatywny/a, to jest praca dla Ciebie!

    U nas dowiesz się, że podstawą wygodnego snu jest odpowiedni materac 😊 Jako nasz Ambasador, będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za poprawę jakości snu naszych klientów poprzez dopasowanie oferowanych przez nas produktów do ich potrzeb.

    Wszystko to w przyjemnym otoczeniu, o które sam zadbasz i na którego wygląd będziesz mieć realny wpływ.

    Nasz wizerunek to coś, na czym nam zależy, a Ty będziesz naszą „twarzą”, więc będziesz go kreować.

    Postawione przed Tobą cele sprzedażowe będą napędzać Cię do działania, a radość z ich realizacji motywować do dalszej pracy.

    Nasze wymagania

    Świetnie byłoby, gdybyś miał/a doświadczenie w handlu, natomiast jeśli go nie masz... Aplikuj, a my zrobimy z Ciebie eksperta do spraw snu!

    To oferujemy

    W tym roku świętujemy nasze 25-lecie! Mamy 19 salonów w największych miastach w całej Polsce! U nas znajdziesz stabilność zatrudnienia.

    Pracując u nas, od pierwszego dnia otrzymujesz umowę o pracę.

    Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas w formie podstawy i prowizji za sprzedaż (masz realny wpływ na jego wysokość).

    Zależy nam na tym, abyś był jak najlepszym handlowcem i w tej roli czuł się pewnie, więc tuż po zatrudnieniu odbędziesz niezbędne szkolenia produktowe.

    Później też nie zostaniesz pozostawiony sam sobie! Wszyscy wciąż uczymy się czegoś nowego podczas cyklicznych szkoleń w różnych zakątkach Polski.

    Ponieważ atmosfera w pracy to coś, na czym nam ogromnie zależy, podczas szkoleń łączymy przyjemne z pożytecznym podczas wspólnych integracji 😊

    Każdy z nas oprócz pracy ma swoje życie prywatne, dlatego do planów pracy podchodzimy racjonalnie. Dbamy o sprawiedliwy grafik, szanując swoje dni wolne.

    Pracując u nas, nasze wysokiej jakości produkty możesz nabyć dla siebie i swoich bliskich z atrakcyjnym rabatem pracowniczym.

    Benefity

    kawa / herbata

    napoje

    paczki świąteczne

    Czas pracy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

    Zniżki na firmowe produkty wysokiej jakości

    Spotkania integracyjne

    Motywujące konkursy

    Prywatna opieka medyczna w Allianz

    Ubezpieczenie na życie w PZU

    Pakiet Sportowy Multisport

    O NAS :)

    Tematem sypialni i snu zajmujemy się już od kilkunastu lat – od 1999 roku kiedy powstała firma Selene, zdobywamy doświadczenie, uczymy się, szkolimy, kreujemy, poprawiamy i doskonalimy się. Nie mamy dość. Skupiamy się na tym, by znaleźć u nas wszystko to, co jest potrzebne.

    Właśnie o to nam chodzi – aby klient nie musiał mieć zaawansowanej wiedzy technicznej o budowie materacy ani innych dostępnych na rynku rozwiązaniach z zakresu ergonomii snu. Nasz team, jest po to, aby wiedzieć, wyjaśniać i radzić, a klienci po to, aby odpoczywać i czerpać z codziennej regeneracji jak najwięcej.

    Nie ukrywamy – my kochamy spać i dążymy do tego, żeby zarówno nasi pracownicy jaki i klienci pokochali. Jesteśmy zróżnicowaną grupą, lubiących się ludzi, choć każdy z nas jest inny i wnosi na pokład inną wiedzę, różne pomysły i energię. Łączy nas jednak pasja i zaangażowanie w zdrowy sen. Poprzez tworzenie nowych rozwiązań kreujemy zmiany warunków codziennego życia. Dostępny u nas asortyment z pewnością zaspokoi gusta najbardziej wymagających.

    Jesteśmy Selene Materace – i przede wszystkim oferujemy naszym klientom właśnie komfortowe, wykonane z najnowszej generacji surowców materace, ale nie tylko! W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znajduje się również szeroki asortyment poduszek, kołder, łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży, pościeli, które zapewniają zdrowy i w 100% dobrze wykorzystany sen.

    Wiemy jak wygląda dzisiejszy świat, jak gonimy, jak wszyscy śpieszymy, jak mało czasu mamy na wypoczynek i głęboki sen. W teorii już też zapewne każdy wie, że 1/3 życia spędzamy w łóżku, że nasza „moc” za dnia, zależy od naszego komfortowego snu nocą.

    My przechodzimy do praktyki i działania. Dołącz do nas, zapraszamy!