• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingB2B Marketing Specialist
    B2B Marketing Specialist
    Marketing
    Sellision

    1 267 - 1 521 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 267 - 1 521 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    marketing

    język angielski

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Sellision wdrażamy nowoczesne i wydajne sklepy internetowe. Pracujemy całkowicie zdalnie. Wyspecjalizowaliśmy się w rozwiązaniach e-commerce dla branż: beauty, home decor. Ponad 10 lat doświadczenia w branży eCommerce gwarantuje pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym zespole o jasnych celach i ambicjach.

    Poszukujemy osoby na stanowisko B2B Digital Marketing Specialist. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za marketing naszej marki Sellision.pl

    Twoje obowiązki:

    • Realizacja marketingu B2B naszej marki (sellision.pl);
    • Realizowanie działań sprzedażowych;

    Nasze wymagania:

    • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

    Nasza wizja dla Ciebie:

    • Oferujemy pracę w pełnym, lub elastycznym wymiarze godzin;
    • Oferujemy pracę w dobrze zorganizowanym środowisku zdalnym;
    • Uwalniamy kreatywność, promując samodzielną inicjatywę;
    • Wyróżniającym się specjalistom oferujemy szybką ścieżkę rozwoju zawodowego;
    • Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu specjalistów w każdej potrzebie.

    Twoje korzyści:

    • Stanowisko o wysokim stopniu odpowiedzialności i samodzielności w strukturach renomowanej agencji eCommerce;
    • Możliwością uczestniczenia w procesie sprzedażowym;
    • Integracja w młodym i ambitnym zespole specjalistów, cykliczne konferencje, wyjazdy firmowe;
    • Gwarantowany czas na samodzielne podnoszenie kompetencji w ramach stanowiska pracy.
    1 267 - 1 521 USD

    Umowa zlecenia

    B2B