• Wszystkie ofertySkierniewicePraca biurowaAsystentka Zarządu
    Asystentka Zarządu
    Praca biurowa
    Skierski Sp. z o.o. Sp. K.

    Skierniewice
    1 521 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Grupa Skierski to ponad 30-letnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Setki projektów w Polsce i Europie. Zakres naszych usług obejmuje m.in. montaż szklarni, budowę centrów ogrodniczych, montaż hal i płyty warstwowej.

    Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko: Asystentka Zarządu

    Praca stacjonarna, w siedzibie firmy: Warszawska 1D, Skierniewice (os. Rawka)

    Zakres obowiązków:

    • bezpośrednia współpraca i kompleksowe wsparcie jednego Członka Zarządu w realizacji jego codziennych zadań,
    • zarządzanie kalendarzem przełożonego oraz bieżąca obsługa korespondencji e-mailowej,
    • udział w spotkaniach oraz wideokonferencjach,
    • opracowywanie i usprawnianie procesów wewnętrznych firmy,
    • monitorowanie realizacji zadań oraz aktualizacja systemu zarządzania zadaniami,

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • biegła obsługa komputera, aplikacji webowych oraz  pakietu MS Office (Excel),
    • samodzielność i obowiązkowość,
    • umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz określania priorytetów,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do reagowania w sytuacjach awaryjnych, także poza standardowymi godzinami pracy (e-mail, telefon).

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
    • dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
    • system szkoleń - dostęp do bazy kursów on-line oraz możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych,
    • możliwość korzystania z karty Edenred Sport i Kultura,
    • dofinansowanie artykułów związanych ze zdrowiem i komfortem pracy (okulary, słuchawki),
    • firmowe spotkania integracyjne.

    1 521 - 1 774 USD