• Wszystkie ofertyNowy Dwór MazowieckiSprzedażZarządzanie sprzedażąDyrektor Sprzedaży rozwiązań Smart Home
    Dyrektor Sprzedaży rozwiązań Smart Home
    Nowa
    Sprzedaż
    Smart Home Center

    1 521 - 3 042 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    account manager

    kreatywność

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    sprzedaż

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Smart Home Center to innowacyjna spółka technologiczna , zajmującą się dystrybucją i sprzedażą rozwiązań dla inteligentnych budynków.

    W związku z dynamicznym rozwojem , szukamy kreatywnej osobowości-sprzedażowej , która wesprze nas we wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i przełomowego rozwiązania dla budynków wielorodzinnych jak również zbuduje zespół sprzedażowy dla całego portfolio firmy.

    📍Warszawa

    Kwalifikacje i doświadczenie:

    Wykształcenie:

    • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak zarządzanie, marketing, technologia lub inżynieria.

    Doświadczenie zawodowe:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, z czego co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży technologicznej lub związanej z rozwiązaniami Smart Home.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych.

    Znajomość rynku:

    • Mile widziane zrozumienie technologii domofonowych oraz Smart Home/Smart Building oraz trendów rynkowych.
    • Znajomość konkurencji i umiejętność identyfikowania i analizowania nowych możliwości biznesowych.

    Umiejętności:

    Umiejętności sprzedażowe:

    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi.

    Zarządzanie zespołem:

    • Silne umiejętności przywódcze i doświadczenie w motywowaniu oraz rozwijaniu zespołów sprzedażowych.
    • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedażowych.

    Kompetencje analityczne:

    • Zdolność do analizy danych rynkowych i sprzedażowych w celu optymalizacji strategii i działań.
    • Biegłość w korzystaniu z narzędzi CRM i innych systemów zarządzania sprzedażą.

    Komunikacja:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.
    • Umiejętność przekazywania skomplikowanych informacji technicznych w sposób zrozumiały dla klientów i zespołu.
    • Znajomość branży deweloperskiej będzie bardzo dobrym atutem

    Cechy osobiste:

    Proaktywność i innowacyjność:

    • Zdolność do inicjowania nowych projektów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
    • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów.

    Orientacja na wyniki:

    • Skoncentrowanie na osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych.
    • Zorientowanie na wyniki i konsekwencja w działaniu.

    Elastyczność i adaptacyjność:

    • Zdolność do pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku.
    • Szybkie przystosowywanie się do nowych technologii i trendów rynkowych.

    Dodatkowe kwalifikacje:

    Znajomość języków obcych:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Znajomość dodatkowych języków obcych może być atutem.

    Certyfikaty i szkolenia:

    • Dodatkowe certyfikaty w dziedzinie sprzedaży, zarządzania lub technologii Smart Home mogą być atutem.
    • Prawo jazdy kat. B

    Podsumowanie:

    Kandydat na stanowisko dyrektora sprzedaży rozwiązań Smart Home powinien być doświadczonym profesjonalistą z silnym zapleczem technologicznym i sprzedażowym, zdolnym do zarządzania zespołem i realizacji ambitnych celów sprzedażowych w dynamicznym środowisku rynkowym.

    1 521 - 3 042 USD

    Dowolna