• Wszystkie ofertyBytomMarketingMarketingSamodzielny Specjalista ds. Marketingu
    Samodzielny Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    SMART-HR

    Bytom
    3 042 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    - USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    SEO

    marketing

    Opis stanowiska

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą prestiżowe projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

    Dla naszego klienta – firmy z branży deweloperskiej, w związku z ekspansją na nowy obszar rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Samodzielnego Specjalisty ds. Marketingu

    Miejsce pracy: Bytom, woj. śląskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Kreowanie działań marketingowych mających na celu wprowadzenie na rynek nowego produktu,
    • Przygotowanie strategii marketingowej i kanałów komunikacji oraz prowadzenie zintegrowanych działań promocyjnych,
    • Tworzenie komunikacji i kampanii w social mediach,
    • Inicjowanie zmian na stronie internetowej, w celu zwiększenia jej efektywności,
    • Monitorowanie statystyk (Google Ads),
    • Stałą współpracę z działem sprzedażowym i zarządem,
    • Przygotowywanie i udział w targach branżowych,
    • Wykonywanie działań wpływających na rozpoznawalność firmy i produktów na rynku.

    Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • Umiejętności obsługi i zarządzania profilami na poszczególnych platformach, takich jak np. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, TikTok, YouTube itd.,
    • Umiejętności samodzielnego, kompleksowego zarządzania kampaniami w mediach społecznościowych,
    • Znajomości nowoczesnych narzędzi marketingowych,
    • Znajomości narzędzi analitycznych oraz SEO, a także systemów reklamowych i metod optymalizowania reklam,
    • Znajomości aktualnych trendów, pomysłowości i kreatywności,
    • Umiejętności tworzenia contentu oraz nagrywania wideo i edytowania zdjęć,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności,
    • Zaangażowania w powierzone obowiązki,
    • Wysokich umiejętności komunikacji i współpracy z innymi działami.

    Pracodawca oferuje:

    • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie stosowanych technologii,
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (preferowany) lub umowę o pracę,
    • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia,
    • Dużą swobodę działania i możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Niezbędne narzędzia pracy, duże wsparcie zarządu,
    • Realne możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • Nowoczesne narzędzia i przyjazne środowisko pracy.

    Wszystkie ofertyBytomMarketingMarketingSamodzielny Specjalista ds. Marketingu
    3 042 - 3 803 USD

    Umowa o pracę

    - USD

    B2B