• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSpecjalista Google Ads
    Specjalista Google Ads
    Nowa
    Marketing
    Social Elite

    Wrocław
    1 774 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Social Elite to agencja digital marketingu i social media specjalizująca się w realizacji kampanii reklamowych, obsłudze firmowych kont w mediach społecznościowych i we wdrażaniu narzędzi analitycznych do zarządzania codziennymi działaniami firmy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Google Ads Editor

    analiza

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista/ka Google Ads

    Social Elite to agencja digital marketingu i social media istniejąca 7 lat na rynku. Specjalizujemy się w realizacji kampanii reklamowych, obsłudze firmowych kont w mediach społecznościowych i we wdrażaniu narzędzi analitycznych niezbędnych do skutecznego zarządzania codziennymi działaniami firmy. Z naszego wsparcia najczęściej korzystają właściciele małych, średnich i dużych firm, dyrektorzy i menedżerowie z sektorów B2B oraz e-commerce.

    PRACUJĄC NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

    • planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads oraz monitorowanie ich działania
    • realizowanie kampanii reklamowych Search, Display, Demand Gen, Produktowe, PMAX, YouTube
    • gromadzenie, analiza oraz interpretacja zebranych danych w obszarze Google Ads
    • analizowanie efektów i wyciąganie wniosków przy wykorzystaniu narzędzi ekosystemu Google
    • przygotowanie raportów (tygodniowych i miesięcznych) z wynikami prowadzonych działań i uzyskanych efektów
    • współtworzenie strategii marketingowych i komunikacyjnych klientów, tworzenie reklam (tekst + grafika)
    • obsługa klienta: budowanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami, stały kontakt email i telefoniczny z nimi
    • współpraca z pozostałymi działami firmy (Dział Sprzedaży, Dział Facebook Ads, Dział Copywritingu, Dział Kreatywny) w zakresie optymalizacji kampanii reklamowych

    WYMAGANIA:

    • minimum 2 lata doświadczenia agencyjnego jako Specjalista ds. kampanii Google Ads
    • biegła obsługa menedżera Google Ads, Google Ads Editor, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Merchant Center,
    • doświadczenie w kampaniach dla e-commerce oraz leadowych (B2B i B2C)
    • doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze klient
    • umiejętność raportowania kampanii reklamowych i przedstawiania w zrozumiały sposób wniosków z prac
    • gotowość monitorowania prowadzonych kampanii podczas akcji promocyjnych (np. Black Friday, Cyber Monday, akcje świąteczne) wieczorami, w weekendy
    • znajomość trendów i nowości w digital marketingu (śledzenie bieżących trendów i nowości w dziedzinie digital marketingu, szczególnie dotyczących platformy Google)

    Będziesz się czuć komfortowo w tej pracy jeśli:

    • digital jest częścią Twojej rzeczywistości, pasjonują Cię zagadnienia z marketingu internetowego
    • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, cenisz samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji, masz inicjatywę, jesteś odpowiedzialny za powierzone projekty i zadania
    • lubisz analizować dane, wyciągać z nich wnioski, a następnie przekładać je na praktyczne rozwiązania
    • jesteś z natury dokładny, dociekliwy, proaktywny, wytrwały, konsekwentny i cierpliwy
    • dbasz o dobre relacje z klientami, potrafisz odważnie i asertywnie komunikować się, badać i rozumieć potrzeby klienta i w prosty sposób prezentować skomplikowane zagadnienia
    • potrafisz być elastyczny, zmienić priorytety mimo zaplanowanego harmonogramu wykonywania prac
    • lubisz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje, zdobywasz nową wiedzę i śledzisz nowiki branżowe

    OFERUJEMY:

    • program wdrożeniowy na stanowisko i wsparcie zespołu specjalistów i konsultantów
    • elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między godz. 7.30 - 10.00), możliwość pracy z biura w centrum Wrocławia lub pracy hybrydowej, zdalnej
    • permanentny proces nauki i szkolenia wewnętrzne: otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników, opisy procesów wdrażania narzędzi i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun
    • wynagrodzenie kontrakt B2B: 7000 - 12000 zł netto +VAT

    Co zyskujesz pracując z nami?

    • nieograniczony dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej i autorskich szkoleń z narzędzi marketingowych
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop Mac, telefon, słuchawki wyciszające, dodatkowy monitor)
    • udział w wewnętrznych inicjatywach pracowniczych: wyjścia integracyjne, spotkania firmowe, wspólne dzielenie pasji i zainteresowań
    • dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • brak dress code’u, praca w luźnej atmosferze, bardzo dobra organizacja pracy (korzystamy ze Slacka, Kanbanize, Google Workspace)
    1 774 - 3 042 USD

    B2B