• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieArchitekt Biurowy
    Architekt Biurowy
    Inżynieria
    Software Mansion

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Revit

    AutoCAD

    SketchUp

    język polski

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć! Jesteśmy Software Mansion – firmą programistyczną/software housem pracującym z klientami, ale także wytwarzającym swoje własne produkty dla programistów. Na przestrzeni ponad 11 lat zbudowaliśmy wizerunek unikatowego miejsca pracy i zwiększyliśmy zespół do ponad 300 osób i nie zamierzamy na tym poprzestać.

    W związku z tym mamy coraz większe potrzeby związane z powiększaniem i gospodarowaniem powierzchni biurowej oraz wsparciem w realizacjach wykończeniowych. W tej chwili nasze biuro mieści się na dwóch piętrach, ale z racji tego, że stale rośniemy, to w najbliższym czasie planujemy je powiększyć.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Biurowego, która będzie w stanie tworzyć funkcjonalne i kreatywne rozwiązania przestrzenne oraz kompleksowo koordynować prace nad realizacją projektów.

    Czym będziesz zajmować się w Software Mansion?

    • Tworzeniem projektów architektonicznych od fazy koncepcyjnej do realizacji – zależy nam, żeby nasza przestrzeń była komfortowa i funkcjonalna.
    • Koordynowaniem etapów wykończenia, dbając o to, aby prace przebiegały terminowo i zgodnie z planem.
    • Doborem materiałów wykończeniowych oraz bezpośrednim kontaktem z producentami.
    • Bieżącym ulepszaniem istniejącej przestrzeni biurowej pod kątem ergonomii, funkcjonalności oraz estetyki – w naszym biurze zawsze znajdzie się przestrzeń do wprowadzania usprawnień, dlatego rola ta ma charakter ciągły.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Przede wszystkim kompleksowego podejścia do realizacji projektów – jak widać powyżej, potrzebujemy Twojego wsparcia, począwszy od projektowania do etapu wyposażenia.
    • Kreatywności w tworzeniu przestrzeni, także tych niestandardowych – szczególnie ważna jest dla nas funkcjonalność, ale jednocześnie staramy się dbać o aspekty wizualne.
    • Doświadczenia w projektowaniu przestrzeni biurowych lub komercyjnych – bardziej zależy nam, żeby poznać Twoje podejście do procesu projektowania niż na rozbudowanym portfolio :)
    • Umiejętności czytania dokumentacji projektowej.
    • Znajomości narzędzi do projektowania typu AutoCAD, Revit, SketchUp.

    Co oferujemy?

    • Formę zatrudnienia według preferencji.
    • Docelowo jest to praca na pełen etat, jednak na początku, możliwa będzie także współpraca w niepełnym wymiarze godzin.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy.
    • Indywidualny budżet szkoleniowy – możesz go przeznaczyć na szkolenia, konferencje, książki czy naukę języków obcych.
    • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do pakietu Medicover sport lub Multisport.
    • Codzienne, ciepłe śniadania wydawane przez naszą kantynę oraz kuchnie wyposażone w kanapki, jogurty, owoce i przekąski.
    • Chillout room – m.in. telewizor z konsolą, bilard, VR czy piłkarzyki.
    • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej (Twoje stanowisko będzie wymagać obecności w biurze przez większość czasu, ale jeśli będziesz potrzebować kilku dni zdalnych, na pewno się dogadamy).
    • Imprezy firmowe (m.in. comiesięczne spotkania All Hands, wspólne śniadania, urodziny firmy, wyjazd integracyjny).