• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaMotoryzacjaService Support Coordinator in Battery HUB After Sales
    Service Support Coordinator in Battery HUB After Sales
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    obsługa klienta

    prace serwisowe

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • koordynacja prac serwisowych na styku z Battery HUB i analiza tendencji zgłoszeń serwisowych klientów pod kątem usterkowości,

    • monitorowanie realizacji prac serwisowych związanych z obszarem bateryjnym, w celu skutecznego identyfikowania ryzyka/ problemów/ zależności,

    • koordynacja komunikacji między działem Serwisu a dostawcami bateryjnymi,

    • komunikacja z oddziałami zagranicznymi/ spółkami córkami w tematach usterek bateryjnych.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,

    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

    • gotowość do wyjazdów służbowych,

    • mile widziana znajomość systemy eSNote, doświadczenie w pracach serwisowych u klientóworaz/lub znajomość budowy autobusu,

    • komunikatywność, umiejętność organizacji i podziału zadań, terminowość.

    Benefity:

    ·      premia gwiazdkowa- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia

    ·      dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto

    ·      dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł

    ·      ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9, praca hybrydowa

    ·      prywatna opieka medyczna – PZU Zdrowie

    ·      platforma benefitowa- sam_a decydujesz z czego korzystasz-  karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

    ·     Ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU

    ·      nauka języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę

    ·      szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych

    ·      przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy, atrakcyjna cena, godziny otwarcia 5:30-18

    ·      parking dla pracowników

    ·      program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)

    ·      pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę

    ·     program „Mam Pomysł”

    Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaMotoryzacjaService Support Coordinator in Battery HUB After Sales