• Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaMotoryzacjaVehicle Software Management Specialist
    Vehicle Software Management Specialist
    Nowa
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża motoryzacyjna

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu R&D na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • tworzenie i utrzymywanie scentralizowanej bazy danych integrującej informacje z różnych źródeł w zakresie oprogramowania pojazdu,
    • monitorowanie ewentualnych nieprawidłowości i niespójności danych dotyczących oprogramowania na podstawie danych źródłowych, w szczególności nadzór nad poprawnością wgranego do pojazdów oprogramowania względem oprogramowania dedykowanego, zdefiniowanego przez działy konstrukcyjne,
    • zgłaszanie incydentów związanych z błędami w oprogramowaniu systemów pojazdowych,
    • inicjowanie oraz prowadzenie działań zapewniających wiarygodność danych, w tym implementacja narzędzi automatyzujących procesy zbierania, analizy i aktualizacji danych oraz monitorowanie wersji oprogramowania,
    • przygotowywanie list pojazdów, które powinny zostać objęte aktualizacją, a także tworzenie list aktualnego oprogramowania dla pojazdów.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe preferowane o profilu technicznym,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów oraz podejście analityczne,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, zwłaszcza komunikacyjne.

    Co oferujemy:

    •   premię roczną,

    •   dofinansowanie wakacji,

    •   dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

    •   ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,

    •   prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie

    •   platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

    •   ubezpieczenie grupowe,

    •   naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,

    •   szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,

    •   przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,

    •   parking dla pracowników,

    •   program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)

    •   pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,

    •   program „Mam Pomysł”.

    Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaMotoryzacjaVehicle Software Management Specialist