• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    Marketing
    Spin Group Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    analiza

    copywriting

    strategia

    Mile widziane

    Google Ads

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Tworzenie strategii marketingowej i wizerunkowej;
    • Umiejętność wdrażania strategii PR i marketingowej;
    • Opracowywanie materiałów marketingowych dla klientów biznesowych;
    • Przygotowanie i dystrybucja treści publikowanych w sieci (strony www, blogi, newslettery, maillingi);
    • Prowadzenie mediów społecznościowych Linkedin, Facebook, YouTube;
    • Tworzenie materiałów informacyjnych i reklamowych;
    • Rozliczanie kampanii sprzedażowych.
    • Działania PR-owe-tworzenie treści socialowych, treści do komunikacji;
    • Organizacja udziału firmy w wydarzeniach branżowych, szkoleniach, webinariach, spotkaniach biznesowych poprzez współpracę z organizatorami i mediami;
    • Wprowadzanie nowych produktów na rynek poprzez przygotowanie kampanii marketingowo-handlowych oraz analiza ich efektywności;
    • Wspomaganie innych działów firmy w bieżących działaniach marketingowych;
    • Monitoring mediów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24, Sotrender, Press Service i innych narzędzi).
    • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.
    • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.

    NASZE WYMAGANIA:

    • Minimum rok doświadczenie w pracy w obszarze marketingu;
    • Wykształcenie wyższe (ukończenie kierunku: marketing, branding, zarządzanie marką)
    • Bardzo dobra znajomości mediów społecznościowych.
    • Umiejętność pisania i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR-owym (lekkie pióro);
    • Umiejętność przygotowywania materiałów wizerunkowych i informacyjnych;
    • Własna kreatywność, komunikatywność, pomysły.
    • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku
    • Świetna organizacji pracy oraz inicjatywa – cenimy osoby, które same wychodzą z pomysłami.
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim poziom min. B2
    • Znajomość SEO, Google ADS, Google Analitics będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę na pełen etat.
    • Pracę w 100% zdalną, lub też hybrydową w biurze w centrum Warszawy;
    • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności;
    • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenie w pracy z wysokiej rangi ekspertami i ekspertkami z różnych dziedzin;
    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracę w zespole pełnym pasji i kreatywności.
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, w tym platform i narzędzi do analityki i zarządzania mediami.
    • Szansę na realizację własnych pomysłów i udział w kształtowaniu komunikacji marki.

    CO CENIMY?

    • Przyjazne relacje;
    • Wzajemny szacunek;
    • Chęć rozwoju i doskonalenia się;
    • Zaangażowanie w pracę zespołową;
    • Bezpieczeństwo pracy.