• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. Sprzedaży
    Specjalista ds. Sprzedaży
    Sprzedaż
    Sport Team sp. z o.o

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    znajomość branży

    sprzedaż B2B

    samodzielność

    prawo jazdy kat. B

    negocjacje

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Sport Team sp. z o.o. poszukuje energicznego Przedstawiciela Handlowego odpowiedzialnego za sprzedaż odzieży i akcesoriów sportowych w modelu B2B. Będziesz zarządzać współpracą z firmami oraz instytucjami, prezentować ofertę, negocjować warunki oraz dbać o rozwój relacji z klientami. Szukamy osoby z pasją do sportu i umiejętnościami sprzedażowymi, gotowej do pracy na terenie całej Polski. Sport Team jest dystrybutorem marek Schoeffel, Erima, Ale Cycling, Halti, Zanier, Tripoint, Colourwear i Snow Monkey. Prowadzimy również agencję takich marek jak Armada, Sports Group Denmark, Le Bent czy Bachgold

    Zakres obowiązków

    - Aktywne pozyskiwanie klientów B2B

    - Prowadzenie spotkań handlowych, prezentacja oferty oraz negocjacje

    - Regularne wizyty u klientów

    - Poszukiwanie nisz w rynku

    - Realizacja i monitorowanie celów sprzedażowych

    - Prowadzenie statystyk i analiz sprzedażowych

    - Realizacja oraz udział w projektach marketingowych i eventach wspierających sprzedaż

    - Budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi i instytucjonalnymi

    Oczekiwania

    - Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziana branża sportowa)

    - Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania relacji biznesowych

    - Język angielski poziom średnio zaawansowany

    - Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

    - Nastawienie na wyniki

    - Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenia + premia oparta na wynikach i zaangażowaniu
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Elastyczność w pracy mobilnej
    • Szkolenia produktowe oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i chcesz rozwijać się w branży sportowej, dołącz do naszego zespołu! Prześlij swoje CV i zostań częścią Sport Team sp. z o.o.