• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskInnePracownik produkcji
    Pracownik produkcji
    Inne
    Sunreef Venture S. A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża budowlana

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków

    • szlifowanie oraz obróbka ręczna elementów kompozytowych
    • obsługiwanie narzędzi szlifujących
    • wykonywanie prostych prac pomocniczych

    Nasze wymagania

    • chęć i gotowość do przyuczenia – nie wymagamy doświadczenia
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
    • zdolności manualne, precyzja
    • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • jeśli nie znasz języka polskiego to wymagamy komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego

    To oferujemy

    • umową o pracę lub kontrakt B2B
    • pracę w stałych godzinach pracy: 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45 od poniedziałku do piątku
    • jeśli interesują Cię dodatkowe godziny pracy dajemy możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych
    • podczas rozmowy rekrutacyjnej ustalamy wynagrodzenie, a także zapewniamy systematyczny wzrost płac
    • kartę Multisport za ok 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną
    • prywatną opiekę zdrowotną LUXMED za symboliczną 1 zł
    • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
    • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
    • w naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
    • jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
    • jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
    • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym

    Wszystkie ofertyGdańskInnePracownik produkcji