Oferty
Asystent Administracji Serwisu
Nowa
Praca biurowa

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

obsługa klienta

Microsoft Office Word

język angielski

administracja

Mile widziane

SAP

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Asystenta ds. Administracji Serwisu jest wsparcie działu Obsługi Klienta oraz zespołu Logistyki. Przykładowe zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa Recepcji Serwisu oraz Klientów odwiedzających Centrum Serwisowe;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami Centrum Serwisowego w zakresie logistyki paczek, ale także w razie potrzeby zakresie informowania o usługach oferowanych przez Centrum Serwisowe;
  • Zarządzanie przesyłkami firmowymi – wprowadzanie do systemu, wysyłanie odbieranie, transfery wewnętrzne;
  • Zarządzanie przesyłkami Klientów – monitoring, nadawanie paczek dla Klientów, odbieranie paczek kurierskich od Klientów;
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie czynności logistycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej, mailowej i/lub bezpośredniej)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pełen profesjonalizm w kontaktach interpersonalnych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (w celu obsługi klientów anglojęzycznych);
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym Word, Excel); znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Elastyczność, dobra organizacja pracy i łatwość we współpracowaniu z zespołem.
  • Gotowość do pracy wyłącznie stacjonarnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz pakiet benefitów pracowniczych, który może obejmować: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę sportową, naukę języka angielskiego, system kafeteryjny (środki do wykorzystania np. na bilety do kina, wycieczki, vouchery do sklepów, itd.)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego