• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingT Business - Business Development Manager - Big Data & Mobile Advertising
    T Business - Business Development Manager - Big Data & Mobile Advertising
    Nowa
    Marketing
    T-Mobile Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    negocjacje

    reklamy

    praca w zespole

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Stanowisko

    • Aktywna sprzedaż kampanii Mobile Advertising oraz Big Data
    • Współpraca z Klientami oraz domami mediowymi
    • Realizacja założonych planów sprzedaży w powierzonych projektach
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i dotychczasowymi Klientami
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta
    • Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy

    Wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane doświadczenie w branży reklamowej lub agencjach interaktywnych
    • Umiejętności negocjacyjne oraz budowania relacji z klientami
    • Znajomość rynku reklamowego w Polsce
    • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji działań sprzedażowych
    • Doskonała komunikacja werbalna i pisemna
    • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania czasem

    Oferujemy

    Nasz zespół zajmuje się tworzeniem i realizacją kampanii marketingowych w oparciu o usługi Big Data & Mobile Advertising dla rynku biznesowego (B2B).

    Więcej na temat naszych produktów dowiesz się tutaj: https://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/iot-smart-city-i-big-data/reklama-mobilna

    Pracujemy w oparciu o podejście Agile, w niewielkim zespole otwartym na nowych pracowników, który aktywnie współpracuje z wieloma jednostkami w firmie (Wsparcie sprzedaży, analitycy biznesowi oraz data scientist).

    Naszą misją jest zwiększenie konwersji sprzedażowych u naszych klientów w oparciu o innowacyjne rozwiązania dostępne w sieci T-Mobile Polska S.A..

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta!

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingT Business - Business Development Manager - Big Data & Mobile Advertising