Oferty
Compliance Officer
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

compliance

Opis stanowiska

Nasz Klient, to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach medycznych. Jej misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierających diagnostykę. Obecny od ponad 20 lat lider w branży sprzętu medycznego, tworzący produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki ścisłej współpracy z placówkami medycznymi oraz instytutami badawczymi, nieustannie doskonalą swoje technologie, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rynku. Produkty firmy są obecne w wielu krajach, co świadczy o ich niezawodności i efektywności. Firma łączy tradycję z nowoczesnością, zawsze będąc o krok przed konkurencją, dążąc do realnej poprawy jakości życia pacjentów. Wspieramy firmę w poszukiwaniach osoby na stanowisko Compliance Officera.

Opis zadań

  • Współpraca z lokalnymi przedstawicielami ds. zgodności oraz innymi działami w celu zapewnienia przestrzegania regulacji prawnych i wewnętrznych polityk firmy.
  • Monitorowanie i analizowanie procesów biznesowych, identyfikowanie obszarów ryzyka oraz wdrażanie działań naprawczych.
  • Weryfikacja zgodności działań firmy z przepisami prawa, regulacjami branżowymi oraz politykami wewnętrznymi.
  • Przeprowadzanie regularnych audytów wewnętrznych w zakresie zgodności i wsparcie w usuwaniu wykrytych nieprawidłowości.
  • Wsparcie zespołu w zakresie interpretacji kodeksu postępowania, regulacji prawnych oraz polityk compliance.
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników dotyczących przepisów prawa, etyki biznesowej oraz polityk wewnętrznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa, administracji lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w obszarze compliance lub w pracy z regulacjami prawnymi.
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu przeciwdziałania korupcji, ochrony danych osobowych, RODO i innych regulacji branżowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport oraz karta na posiłki.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i udział w międzynarodowych projektach.