Oferty
Specjalista/ka HR z j. niemieckim
Nowa
Praca biurowa

7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

język niemiecki

Mile widziane

rekrutacja

HR

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Do struktur naszego Klienta - międzynarodowej organizacji działającej w branży logistycznej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka HR ze znajomością języka niemieckiego

Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie prowadzenie rekrutacji w języku polskim i niemieckim do wewnętrznych struktur organizacji. Zespół pracuje w systemie stacjonarnym w godzinach biurowych (8/8.30-16.00/16.30).

Opis zadań

  • Skuteczna realizacja projektów rekrutacyjnych end-to-end;
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Kandydatami;
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów;
  • Dbanie o wysokie standardy prowadzonych przez siebie działań i dzielenie się dobrymi praktykami w zespole;

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) - praca w środowisku międzynarodowym;
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela i PowerPointa);
  • Otwartość i umiejętność budowania relacji z Kandydatami;
  • Umiejętność docierania do Kandydatów zróżnicowanymi kanałami, sprawne posługiwanie się narzędziami do sourcingu;

Oferta

  • Możliwość podjęcia współpracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • Szeroki pakiet benefitów (karta medyczna, sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, darmowe lekcje języków obcych);
  • Możliwość wyjazdów służbowych
  • Praca w systemie stacjonarnym (miejsce pracy - Pęcice);
  • Sprawny proces rekrutacyjny;

7 000 - 9 000 PLN