• Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeStarszy Spawacz
    Starszy Spawacz
    Nowa
    Inżynieria
    Talent Flow

    2 535 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    spawacz

    język angielski

    Mile widziane

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako Starszy Spawacz, wspólnie z zespołem będziesz uczestniczył w montażu i instalacji produktów firmy w Danii, co będzie wymagało znajomości rysunków technicznych oraz zdolności do szybkiego reagowania na wyzwania.

    Praca zazwyczaj odbywa się w cyklu 3 tygodnie w terenie, po czym następuje tydzień przerwy, w zależności od wielkości projektu. Podczas podróży pracodawca zapewnia zakwaterowanie w standardowych hotelach (3-gwiazdkowych) i pokrywa koszty wyżywienia.

    Opis zadań

    • Przekazywanie wytycznych od nadzorcy pracownikom realizującym projekty.
    • Monitorowanie pracy zespołu, zapewnienie prawidłowego wykonania zadań.
    • Uczestnictwo w montażu i instalacji produktów na miejscu.
    • Interpretacja rysunków technicznych.
    • Proaktywne rozwiązywanie problemów pojawiających się na miejscu instalacji.

    Wymagania

    • Doświadczenie w konstrukcjach stalowych i znajomość rysunków technicznych - warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Gotowość do podróży służbowych przez 160-200 dni rocznie
    • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz proaktywne podejście do problemów
    • Zdolność do pracy zespołowej
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Mile widziane wykształcenie techniczne

    Oferta

    • Atrakcyjna pozycja w międzynarodowej firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę zgodną z duńskimi przepisami, a także pełne świadczenia socjalne w Polsce (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)
    • Możliwość awansu na stanowisko nadzorcy instalacji
    • Pakiet benefitów pozapłacowych

    2 535 - 3 803 USD