• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćSamodzielny Księgowy
    Samodzielny Księgowy
    Nowa
    Finanse
    Tax & Money

    Kraków
    1 394 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 394 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SaldeoSMART

    SAGE

    COMARCH

    Raks

    język angielski

    Opis stanowiska

    Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy z możliwością rozwoju kariery

    Poszukujemy doświadczonego Samodzielnego Księgowego, który dołączy do naszego zespołu, ceniącego profesjonalizm, etyczne podejście do biznesu i wspierającą kulturę organizacyjną.

    Od 2017 roku świadczymy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe oraz prawnicze, pracując z klientami z różnych branż i o różnej skali działalności.

    Nasze biuro, położone w samym sercu miasta, zapewnia komfortowe warunki pracy i łatwy dostęp do kluczowych punktów komunikacyjnych.

    Jako Specjalista ds. Księgowości będziesz:

    • Samodzielne, kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość ) zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
    • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat)
    • przygotowanie deklaracji VAT, CIT, PIT do Urzędu Skarbowego
    • księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac)
    • kontakt z urzędami, w tym z US
    • współpracować z Asystentem Księgowym

    Czego NIE będziesz robić?

    • NIE będziesz skanować (mam dział administracji)
    • NIE będziesz wyliczać składek ZUS (mamy opiekuna kadrowego)
    • NIE będziesz przepisywać faktur (mamy systemy OCR)
    • NIE będziesz kontaktować się z klientem (mamy dział obsługi klienta)

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata
    • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizowania wielu projektów jednocześnie
    • chęci do pracy i zdobywania nowych umiejętności
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programów Comarch, Raks, Sage, SaldeoSmart

    Co oferujemy?

    • Stałe wynagrodzenie + system prowizyjny
    • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Nowoczesne programy: pakiet Google Workspace, SaldeoSmart (wraz z szkoleniem), Raks (wraz z szkoleniem)
    • Szkolenie wprowadzające  oraz opiekuna w pierwszych 3-mc współpracy
    • Udział w szkoleniach branżowych organizowanych przez instytucję zewnętrzne
    • Szkolenia z języka angielskiego z native speaker
    • Możliwość pracy zdalnej
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 2017 roku

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Po sprawdzeniu CV kontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie
    • Kolejnym krokiem jest rozmowa rekrutacyjna
    • Jeżeli wpisujesz się w kulturę naszej organizacji jesteś już w naszym zespole!

    Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

    1 394 - 2 535 USD

    Umowa o pracę

    B2B