• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant(ka) ds. obsługi klienta w j. polskim
    Konsultant(ka) ds. obsługi klienta w j. polskim
    Support
    Teleperformance Polska

    Warszawa
    1 090 - 1 318 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    język polski

    język angielski

    Mile widziane

    obsługa klienta

    media społecznościowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim

    Zadania:

    • Bieżące rozwiązywanie spraw klientów,
    • Obsługa połączeń przychodzących, e-maili i mediów społecznościowych,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie, ze stawką godzinową 28,10 zł brutto/h + bonus,
    • System zmianowy, który umożliwia pogodzenie współpracy z nami z innymi aktywnościami; projekt działa w godzinach: 8:00-20:00 od poniedziałku do niedzieli,
    • Szkolenie wstępne płatne od pierwszego dnia,
    • Po szkoleniu i miesiącu spędzonym w naszym warszawskim biurze na Mokotowie, jeśli wyniki na to pozwolą, masz możliwość przeniesienia naszej współpracy do domu, a my zapewnimy Ci cały niezbędny sprzęt,
    • Program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy: 500-2000 zł,
    • Rekrutację online – aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz nawet wychodzić z domu,
    • Liczne benefity- prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szkolenia wewnętrzne, możliwość zbudowania ścieżki kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,
    • Pyszną, aromatyczną kawę w biurze do Twojej dyspozycji :)

    Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:

    • Perfekcyjna znajomość języka polskiego,
    • Znajomość języka angielskiego (B1/B2),
    • Jesteś osobą zorganizowaną,
    • Potrafisz aktywnie słuchać,
    • Lubisz przebywać i komunikować się z ludźmi.

    Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

    • Aplikuj za pośrednictwem tego ogłoszenia - do wypełnienia jest krótki formularz + dodanie załącznika z CV.
    • Jeśli Twoja kandydatura zostanie wybrana - nasz rekruter do Ciebie zadzwoni - omówicie wzajemne oczekiwania wobec współpracy.
    • Jeśli obie strony będą na TAK - zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną online - wszelkie instrukcje otrzymasz od rekrutera już w pierwszej rozmowie :)

    Nie zwlekaj, bo szkolenie zaczynamy już 21.10.2024.

    Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant(ka) ds. obsługi klienta w j. polskim
    1 090 - 1 318 USD