Oferty
Konsultant(ka) ds. obsługi klienta w języku polskim w Katowicach
Support

Katowice
4 300 - 5 200 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura
Teleperformance Polska

Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

komunikatywność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Okazje, wyprzedaże, bestsellery, promocje, rabaty... poznaj tajniki działania jednej z największych platform zakupowych na świecie i dołącz do naszego zgranego katowickiego zespołu jako:

Konsultant(ka) ds. obsługi klienta e-commerce

Lokalizacja: Katowice, ul Chorzowska 146 D

Czym będziesz się zajmować:

  • Kompleksowa obsługa klienta polskojęzycznego poprzez połączenia przychodzące, maile, chaty,
  • Rozwiązywanie spraw związanych z korzystaniem z jednej z największych platform zakupowych na świecie,
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy,
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie ze stawką 28,10 zł brutto/h + BONUS wynikowy,
  • Program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy nawet do 2000 zł,
  • System zmianowy- projekt działa w godzinach 6:00-00:00,
  • Realną ścieżkę kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • Bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport,
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover,
  • Szkolenie wstępne oraz mentoring.

Na co zwrócimy uwagę u kandydatów/ kandydatek:

  • Biegła znajomość języka polskiego- warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
  • Dyspozycyjność do współpracy między poniedziałkiem a niedzielą, w przedziale 06:00-24:00 (do wskazania 4 dni weekendowe w miesiącu),
  • Sprawna obsługa komputera,
  • Komunikatywność: umiejętność aktywnego słuchania, okazywania empatii, asertywność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Dołącz do zespołu TP, daj się poznać i APLIKUJ już dziś!

Rekrutację prowadzimy zdalnie- nie musisz wychodzić z domu, abyśmy mogli się poznać! :)

4 300 - 5 200 PLN