• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażSpecjalista ds. generowania leadów sprzedażowych z j. niemieckim
    Specjalista ds. generowania leadów sprzedażowych z j. niemieckim
    Sprzedaż
    Teleperformance Polska

    2 028 - 3 042 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    sprzedaż

    angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy utalentowanych osób na stanowisko:

    Specjalisty ds. rozwoju sprzedaży z j. niemieckim

    Praca hybrydowa w 3 miastach: Kraków, Warszawa, Poznań.

    Co trzeba wiedzieć o ofercie:

    • w tej roli trzeba znać doskonale j. niemiecki i angielski mniej więcej na poziomie B1/B2.
    • jest to rola sprzedażowa, ALE nie musisz mieć doświadczenia, ponieważ będziesz dzwonić do klientów, którzy sami zainicjowali kontakt w sprawie oferty. Twoim zadaniem jest zbadać ich potrzeby- nie prowadzisz całej sprzedaży, tylko robisz leada, a następnie klient trafia pod opiekę Twoich doświadczonych koleżanek i kolegów z Działu Sprzedaży. Zatem: jeśli czujesz, że masz w sobie ten sprzedażowy sznyt, ale wahasz się, bo nie robiłeś/-aś tego nigdy - aplikuj! Poznamy się i ocenimy Twój potencjał!
    • oferujemy: umowę o pracę, widełki wynagrodzenia 8000-12000 zł brutto/miesięcznie, z czego 8000 to gwarantowana podstawa wynagrodzenia, a pozostała część to Twoja premia sprzedażowa
    • dodatkowo: stałe godziny pracy 9-17 poniedziałek-piątek, sprzęt do pracy z domu, liczne benefity.

    Stawiamy na długofalową współpracę z możliwością rozwoju kariery!

    Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażSpecjalista ds. generowania leadów sprzedażowych z j. niemieckim
    2 028 - 3 042 USD