• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaSerwisant
    Serwisant
    Inżynieria
    Testo Sp. z o.o.

    Serwisant

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektronika

    elektrotechnika

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Testo jest światowym liderem w produkcji przyrządów pomiarowych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze kontroli jakości dla branż HVAC/R, przemysłowej, farmaceutycznej i spożywczej.

    Nasza firma z ponad 60-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 3000 osób w 33 krajach to idealne miejsce, by podnosić swoje umiejętności i rozwijać się zawodowo.

    Kogo poszukujemy?

    Szukamy energicznej, dokładnej i sumiennej osoby, która dołączy do naszego Działu Serwisu w siedzibie firmy w Pruszkowie na stanowisko:

    Serwisant

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    § diagnostyka usterek, przeprowadzanie napraw i adjustacji urządzeń pomiarowych

    § przygotowywanie stosownej dokumentacji z przebiegu napraw i adjustacji

    § bieżąca współpraca z innymi działami firmy

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

    § masz wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu elektroniki, elektryki, elektrotechniki lub pokrewne

    § posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

    § jesteś zorientowany na realizację powierzonych zadań, dokładność oraz terminowość

    § znajomość podstaw metrologii będzie dodatkowym atutem

    Dołączając do zespołu Testo zyskujesz:

    § ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej organizacji

    § stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu

    § przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

    § rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych i szkoleń m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe w czasie godzin pracy