Oferty
Product Delivery Consultant
Nowa
Consulting

Warszawa
18 000 - 23 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

product management

English

Team Leadership

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

The Software House to jedna z najlepiej ocenianych (Clutch.co) i najszybciej rosnących firm programistycznych w Europie (Financial Times 1000). Tworzymy firmę, którą kochają klienci – większość z nich zostaje z nami na lata, a 95% z nich poleca nas jako godnego zaufania partnera technologicznego.

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. zarządzania produktem cyfrowym, który potrafi działać w zróżnicowanych środowiskach biznesowych i jest gotów stawić czoła wyzwaniom w dynamicznie rozwijających się projektach. Szukamy osoby, która potrafi prowadzić zespoły, proponować innowacyjne rozwiązania oraz ma doskonałe zdolności analityczne.

Miejsce pracy:

  • możliwość pracy w pełni zdalnej, z dowolnego miejsca w Polsce :)
  • Gliwice - ul. Dolnych Wałów 8
  • Warszawa, ul. Twarda 18

Wynagrodzenie:

  • B2B: 18 000 - 23 000 zł + VAT

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu produktem cyfrowym
  • praktycznej znajomości cyklu rozwoju produktu
  • biegłej znajomości języka angielskiego (C1+) - warunek konieczny
  • dobrego zrozumienia różnych modeli biznesowych
  • doświadczenia w pracy z firmami na różnych etapach rozwoju – start-upy, scale-upy i przedsiębiorstwa
  • znajomości technologii na poziomie umożliwiajacym skuteczną komunikację z zespołami deweloperskimi
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności efektywnej współpracy z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
  • gotowości do podróży służbowych i osobistych spotkań z klientami
  • podstawowego zrozumienia procesów sprzedażowych

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo lub prowadzenie rozmów Discovery oraz warsztatów z klientami
  • proponowanie najlepszych rozwiązań na każdym etapie cyklu rozwoju produktu
  • kwestionowanie pomysłów produktowych zgłaszanych przez naszych klientów
  • kierowanie przygotowaniem propozycji dla projektów rozwoju produktu
  • aktywne poszukiwanie możliwości projektowych wśród istniejących klientów
  • proponowanie kompetencji zespołu produktowego na początku nowego projektu
  • definiowanie nowych ofert usług TSH we współpracy z liderami (zwłaszcza w obszarze Product Ideation i Product Design)

Co oferujemy:

  • pracę w atmosferze zaufania i otwartości na feedback, dużo elastyczności w działaniu i możliwości wdrażania własnych pomysłów
  • najwyższej klasy sprzęt, a także wszystkie potrzebne subskrypcje i narzędzia
  • prywatną opiekę medyczną w LUX MED obejmującą także stomatologię
  • opiekę psychologiczną w HearMe
18 000 - 23 000 PLN

B2B