• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażPracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO)
    Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO)
    Nowa
    Sprzedaż
    Totalizator Sportowy

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer
    offer-banner

    Totalizator Sportowy Sp. z o.o. zatrudnia ponad 1800 pracowników w punktach sprzedaży. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO) w Katowicach.

    Zapraszamy do aplikowania!

    Nasza oferta:

    • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,
    • szkolenia z obsługi klienta,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • ubezpieczenie na życie,
    • program emerytalny,
    • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
    • bilety na wydarzenia sportowe,
    • dodatkowe świadczenia socjalne,
    • inicjatywy dobroczynne.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    • sprzedaż produktów LOTTO zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży,
    • obsługę gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,
    • wypłatę wygranych zgodnie z przepisami,
    • informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,
    • interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,
    • zgłaszanie awarii automatów,
    • otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach oraz utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie.

    Szukamy osób, które:

    • mogą pracować w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem,
    • posiadają doświadczenie w pracy na komputerze,
    • mają doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane).
    • posiadają nienaganną opinię,
    • nie były skazane za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe (konieczność dostarczenia zaświadczenia z KRK w przypadku oferty zatrudnienia),
    • posługują się językiem polskim w stopniu wystarczającym do obsługi automatów do gry.

    Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażPracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO)