• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Rejonu Sprzedaży - obsługa sieci Żabka
    Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży - obsługa sieci Żabka
    Nowa
    Sprzedaż
    Totalizator Sportowy

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    prawo jazdy kat. B

    MS Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    offer-banner

    W związku z ciągłym rozwojem Spółki, firma poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży ds. obsługi sieci Żabka.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    • maksymalizację sprzedaży produktów,
    • bieżącą kontrolę i monitoring wykonania planu sprzedaży w rejonie,
    • ocenę działalności punktów sprzedaży oraz podniesienie efektywności sprzedaży,
    • uruchamianie nowych punktów sprzedaży,
    • weryfikację stanów losów, paczek aktywowanych i poziomu sprzedaży,
    • nadzór nad przestrzeganiem standardów wizualizacji i obsługi klienta w podległych kolekturach,
    • utrzymanie parametrów sprzedażowych w punktach sprzedaży oraz statusów realizacji zadań,
    • pracę na indywidualnych celach i wskaźnikach sprzedażowych,
    • działania szkoleniowe w punkcie sprzedaży (weryfikację stopnia przeszkolenia kolektorów z prawidłowej obsługi graczy, przestrzeganie przepisów wewnętrznych, regulacji wynikających z UGH, stosowania aplikacji loteryjnej, uzupełnianie wiedzy kolektorów),
    • działania naprawcze, w tym asysty sprzedażowe w punktach,
    • odbiór i rozliczenie losów loterii pieniężnych z punktów,
    • bieżące raportowanie.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży FMCG),
    • znajomość technik i metod sprzedaży,
    • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excela,
    • czynne prawo jazdy kat. B.
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
    • gotowość do pracy wymagającej dobrej organizacji, zaangażowania i konsekwencji,
    • mobilność – praca na terenie województwa pomorskiego.

    Nasza oferta

    • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • dofinansowanie kursów i szkoleń,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • ubezpieczenie na życie,
    • program emerytalny,
    • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
    • bilety na wydarzenia sportowe,
    • dodatkowe świadczenia socjalne,
    • inicjatywy dobroczynne.

    Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Rejonu Sprzedaży - obsługa sieci Żabka