• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaAutomatykaOperator / Operatorka automatów do montażu SMT
    Operator / Operatorka automatów do montażu SMT
    Nowa
    Inżynieria
    Transbit

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Transbit

    Transbit

    Transbit Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem wyłącznie polskim z własnymi rozwiązaniami i know-how. Zatrudnionych jest ponad 150 pracowników z czego większość stanowią inżynierowie i programiści. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń i systemów teleinformatycznych, teletransmisyjnych i łączności, jak również urządzeń automatyki i aparatury diagnostycznej wraz z oprogramowaniem.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    montaż

    zdolności manualne

    Lutowanie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie produkcji w linii montażowej Mechatronika MX80 zgodnie z dokumentacją
    • Prowadzenie produkcji w linii montażowej JUKI
    • Wykonywanie prototypów na potrzeby projektowania
    • Kontrola jakości gotowych produktów oraz drobne prace montażowe
    • Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:30-21:30)

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych, znajomość komponentów
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Umiejętności używania wyposażenia warsztatowego takiego jak lutownica grotowa, lutownica hot air, multimetry
    • Zdolności manualne pozwalające na pracę przy mikroskopie z małymi komponentami
    • Skrupulatność i cierpliwość podczas wykonywania zadań
    • Obywatelstwo polskie

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w przemyśle zbrojeniowym, wysokich technologii
    • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
    • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
    • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    • program rekomendacji pracowników

    Praca zmianowa: tak, 2 zmiany

    Godziny pracy: 6:00-14:00, 13:30-21:30

    Tryb wypłaty: miesięczna

    Transbit Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

    Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia począwszy od koncepcji po ich produkcję, to autorskie opracowania naszych ekspertów.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów.

    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaAutomatykaOperator / Operatorka automatów do montażu SMT