• Wszystkie ofertyGdańskPMKoordynator HR_ Projekty Elektryczne w Branży Stoczniowej
    Koordynator HR_ Projekty Elektryczne w Branży Stoczniowej
    PM
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    Lokalizacja: Gdańsk

    Obowiązki na tym stanowisku:

    Zarządzanie i planowanie działań zespołu oraz nadzór nad ich realizacją,

    • doskonalenie jakości i efektywności pracy zespołu oraz wdrażanie usprawnień,
    • stała współpraca z zespołem projektowym – Kierownikiem Projektu i zespołem wsparcia,
    • kompletowanie ekipy wykonawczej  ( Elektrycy Okrętowi) do realizacji projektu zgodnie z potrzebami oraz we współpracy z zespołem projektowym, planowanie rotacji pracowników,
    • zapewnienie:
    • przygotowania pracowników do podróży na projekt; organizacja podróży, zakwaterowania, wyposażenia, dokumentacji pracowniczej (umowa), wymaganych wiz i pozwoleń,
    • wymaganych szkoleń, rejestracji na ubezpieczenia itp.,
    • informacji i dokumentacji niezbędnych do rozliczenia pracownika – współpraca z działem rozliczeń,
    • informacji i dokumentacji potrzebnych do rozliczenia klienta – współpraca z zespołem projektowym i zespołem finansowym,
    • bieżących aktualizacji danych w systemie,
    • kontakt z klientem w sprawach zespołów pracowniczych – rejestracja w systemie,
    • dostarczanie wymaganej dokumentacji, współpraca przy mobilizacji pracowników,
    • długoterminowe planowanie zasobów pracowniczych do projektów, udział w procesach rekrutacyjnych oraz inne aktywne działania mające na celu stałe poszerzanie bazy pracowników,
    • stała i ścisła współpraca z wewnętrznym klientem, raporty dla przełożonych.

    Nasze wymagania:

    • preferowane wykształcenie na kierunkach technicznych; wymagana wiedza z zakresu elektryki,
    • doświadczenie w zarządzaniem zespołem  oraz mile widziane zaangażowanie w operacyjne aspekty projektów z zakresów technicznych,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne – zarówno w języku polskim, jak i angielskim,
    • samodzielność w organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • pewność siebie oraz skuteczne zarządzanie sobą w warunkach stresu,
    • biegłość w obsłudze MS Office.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet benefitów,
    • możliwość interesującej, angażującej pracy przy projektach morskich na całym świecie.

    Stanowisko to wymaga dobrze zorganizowanej osoby z doświadczeniem w dziedzinie technicznej, zdolnej do skutecznego zarządzania zespołem i koordynowania wielu zadań przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i wydajności pracy.

    Wszystkie ofertyGdańskPMKoordynator HR_ Projekty Elektryczne w Branży Stoczniowej