Oferty
Specjalista ds. HR
Nowa
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

HR

język angielski

Mile widziane

payroll

Opis stanowiska

”TRILUX Simplify Your Light” stands for the simplest and safest way to a customized, energy-efficient and sustainable lighting solution. As a successful company in the European lighting industry and market leader in Germany, we are looking for employees who would like to build up the new production site in Poland and develop the local business together with us.

With existing production sites in Spain and Germany and the goal to continue our growth plan across Europe, we offer you an exciting opportunity to boost your career with us. Become part of the team and contribute your skills and experience to an exciting and future-oriented company.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych: tworzenie opisów stanowisk, publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, spotkania rekrutacyjne, udzielanie odpowiedzi Kandydatom
  • Kontakt z Pracownikami przed rozpoczęciem pracy: przygotowywanie umów, wprowadzanie danych do systemów kadrowych oraz benefitowych, wystawianie skierowań na badania medycyny pracy
  • Wdrażanie nowych Pracowników: szkolenie w pierwszym dniu pracy, kompletowanie dokumentów kadrowych
  • Obsługa systemów benefitowych i bieżąca aktualizacja ofert
  • Przygotowywanie rozliczeń miesięcznych do wypłat: premie, benefity i inne potrącenia
  • Obsługa systemu do rejestracji czasu pracy, bieżąca kontrola poprawności i kompletności rejestrowanych danych
  • Definiowanie i monitorowanie wskaźników HR
  • Dbanie o prawidłową komunikację wewnątrz firmy
  • Wsparcie w obszarze HR dla Kierowników
  • Wsparcie Pracowników w sprawach kadrowo - płacowych
  • Wdrażanie programów szkoleniowych
  • Udział w organizacji wydarzeń firmowych: integracje, warsztaty, szkolenia itd.
  • Udział w projektach związanych z Employer Brandingiem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie na stanowisku HR w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, mile widziana także z obszaru kadr i płac
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – codzienna komunikacja telefoniczna i mailowa
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania relacji

To oferujemy

  • Udział w projekcie greenfield
  • Szkolenia z zakresu HR, kadr i płac
  • Przyjazna atmosferę, koncentracja na ludziach i zespołach
  • Benefity: opieka medyczna, MyBenefit System (kafeteria/Multisport), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków