• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańSEOContent&SEO Specialist
    Content&SEO Specialist
    Nowa
    SEO
    Trustluna Sp. z o.o.

    1 394 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 140 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    copywriting

    SEO

    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    TrustLuna to agencja zajmująca się link buildingiem. Współpracujemy z markami, które kojarzone są w całej Polsce. Cieszy nas to, że pomagamy napędzać firmy w ich drodze na rynku e-commerce. Ponieważ szybko się rozwijamy, potrzebujemy kolejnej osoby do naszego zespołu copywritingu, który zajmuje się tworzeniem artykułów sponsorowanych, opisów kategorii czy też tekstami specjalistycznymi. Dlatego być może…

    To Ciebie szukamy?

    Z powodu rosnącej ilości projektów chcemy zatrudnić osobę, który dobrze radzi sobie z zarządzaniem ludźmi, rozdzielaniem zadań, a w razie potrzeby potrafi pomóc innym. Jako agencja każdego klienta traktujemy jak VIP-a, dlatego istotna jest jakość oraz terminowość. Na przestrzeni miesięcy udało nam się zbudować fajny zespół, który potrzebuje lidera. Nie ukrywamy, ważna jest umiejętność dobrej komunikacji, znajomość copywritingu, a doświadczenie ze świata SEO niewątpliwie również się przyda. Chcielibyśmy także podkreślić istotną kwestię – zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, natomiast istotne jest także umiejętne zarządzanie ludźmi. Chcemy, aby nasi pracownicy chętnie przychodzili do pracy i dobrze się w niej czuli, dlatego szukamy pozytywnej osoby, która

    potrafi być stanowcza, ale jednocześnie sprawiedliwa i empatyczna.

    Co będziesz u nas robić?

    • Jak wygląda typowy dzień na tym stanowisku? Mniej więcej tak:
    • Nadzorowanie projektów;
    • Rozdzielanie tekstów pomiędzy copywirterów;
    • Sprawdzanie jakości dostarczanych artykułów + korekta;
    • Branie udziału w spotkaniach zespołu (praca jest w pełni zdalna, spotkania odbywają się online);
    • Pisanie artykułów, jeśli jest taka potrzeba;
    • Przeprowadzanie naboru na copywritera, jeśli uznasz, że potrzebujemy większych mocy przerobowych;
    • Zarządzanie zespołem + współpraca z działami wysyłki, marketingu oraz SEO.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia
    • Pracę zdalną – nasz zespół składa się z ludzi rozsianych po całej Polsce;
    • Transparentność – jesteśmy ludźmi, którzy stawiają na uczciwość i tego samego oczekują od drugiej osoby;
    • Rozwój – w naszym zespole znajdziesz doświadczone osoby, które są rozpoznawalne w świecie SEO. Do tego będziesz współpracować z markami znanymi w całym kraju;
    • Udział w konferencjach marketingowych – chętnie bierzemy udział w największych konferencjach. Z przyjemnością zabierzemy Cię ze sobą i przedstawimy innym osobom, które każdego dnia podejmują się nowych marketingowych wyzwań;
    • Do pracy na tym stanowisku będziemy Cię wdrażać przez kilka tygodni. Nie rzucimy Cię na głęboką wodę, za to stopniowo przekażemy Ci kolejne projekty.

    Nasz idealny kandydat:

    • Zna bardzo dobrze zasady języka polskiego, z łatwością wyszukuje choćby i drobne literówki;
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Jest zorganizowany i potrafi ustalić priorytety;
    • Odnajduje się w dynamicznym środowisku, gdzie czasami trzeba podejmować błyskawiczne decyzje i brać za nie odpowiedzialność;
    • Nie ma problemów komunikacyjnych, jest otwarty zarówno na klienta, jak i współpracownika;
    • Ma cechy liderskie, potrafi podbudować zespół i rozwijać umiejętności copywriterów;
    • Chce się nadal rozwijać – to naturalne, że pewnych rzeczy na początku możesz nie wiedzieć. My chętnie pomożemy i doradzimy, natomiast bez Twoich chęci i zapału nic to nie da;
    • Jest doświadczonym copywriterem lub pracował już jako team leader. Niestety, nie szukamy osób, które dopiero chcą się pomału wdrażać.

    Wszystkie ofertyPoznańSEOContent&SEO Specialist
    1 394 - 2 281 USD

    B2B

    1 140 - 2 028 USD