• Wszystkie ofertyWrocławInneLektor języka hiszpańskiego/włoskiego/angielskiego - praca dodatkowa
    Lektor języka hiszpańskiego/włoskiego/angielskiego - praca dodatkowa
    Inne
    Tutore

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    znajomość języków

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tutore Poland to nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolska sieć szkół językowych ProfiLingua. Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

    Kogo szukamy?: Lektora języka hiszpańskiego/włoskiego/angielskiego

    Gdzie?: W placówce ProfiLingua - Wrocław

    Forma współpracy?: Umowa zlecenie/ Kontrakt B2B

    Od kiedy?: Od zaraz

    Czym będziesz się zajmować:

    • prowadzeniem kursów języka obcego

    Cechy idealnego kandydata:

    • zaawansowana znajomość języka obcego
    • pierwsze doświadczenie w nauczaniu
    • łatwość w nawiązywaniu relacji
    • wykształcenie kierunkowe

    Co możemy Ci zaoferować:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zajęcia dostosowane do Twojej dyspozycyjności
    • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
    • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)
    Wszystkie ofertyWrocławInneLektor języka hiszpańskiego/włoskiego/angielskiego - praca dodatkowa